18 май 2014, 22:22

"А" група - сезон 2013/2014, крайно класиране, резултати и листа на голмайсторите

Следете с БЛИЦ случващото се в родното първенство
прочитания: 188895 | коментари: 5
Сезон 2013/14 в "А" група започна на 20 юли. В групата са 14 отбора, които играят всеки срещу всеки на разменено гостуване в редовен сезон. След това, въз основа на класирането, тимовете се разделят на две 7-ици. В едната са отборите от 1-а до 7-а позиция, които спорят за титлата, а във втората тези в долната половина на класирането до този момент, които се борят за оцеляване. Отборите в двете групи пак ще играят по два пъти помежду си на разменено гостуване, но няма да има двубои между тимове от горната "седмица" срещу такива от долната.

1 кръг
19 юли 2013 г. (петък), 21:00 часа
Черноморец - Черно море 1:0
20 юли 2013 г. (събота), 18:00 часа
Любимец - Лудогорец 1:0
20 юли 2013 г. (събота), 18:30 часа
Пирин (ГД) - Локо (Сф) 2:2
20 юли 2013 г. (събота), 20:00 часа
ЦСКА - Локо (Пд) 0:0
21 юли 2013 г. (неделя), 18:00 часа
"Ботев" (Пд) - "Левски" 2:1
21 юли 2013 г. (неделя), 21:00 часа
Литекс - Нефтохимик 4:1
22 юли 2013 г. (понеделник), 18:00 часа
Славия - Берое 0:2

2 кръг
26 юли 2013 г. (петък), 18:00 часа

Локо (Сф) - Литекс 0:2
27 юли 2013 г. (събота), 18:00 часа
Черно море - Славия 0:0
27 юли 2013 г. (събота), 18:30 часа

Нефтохимик - Любимец 1:0
27 юли 2013 г. (събота), 20:00 часа
Лудогорец - Черноморец 1:0
28 юли 2013 г. (неделя), 18:00 часа
"Ботев" (Пд) - Пирин (ГД) 7:1
28 юли 2013 г. (неделя), 20:00 часа
"Левски" - Локо (Пд) 1:2
29 юли 2013 г. (понеделник), 21:00 часа
Берое - ЦСКА 1:1

3 кръг
2 август 2013 г. (петък), 21:00 часа
Черноморец - Нефтохимик 2:3
3 август 2013 г. (събота), 18:00 часа
Славия - Лудогорец 0:3
Любимец - Локо (Сф) 2:1
3 август 2013 г. (събота), 20:00 часа
ЦСКА - Черно море 0:0
4 август 2013 г. (неделя), 18:00 часа
Пирин (ГД) - "Левски" 0:2
4 август 2013 г. (неделя), 21:00 часа
Литекс (Ловеч) - "Ботев" (Пд) 0:0
5 август 2013 г. (понеделник), 21:00 часа
Локо (Пд) - Берое 3:1

4 кръг
9 август 2013 г. (петък), 21:00 часа

Нефтохимик - Славия 1:1
10 август 2013 г. (събота), 18:00 часа
Черно море - Локо (Пд) 1:0
Пирин (ГД) - Литекс 1:5
10 август 2013 г. (събота), 21:00 часа
Лудогорец - ЦСКА 3:0
11 август 2013 г. (неделя), 18:00 часа
"Ботев" (Пд) - Любимец 1:2
11 август 2013 г. (неделя), 20:00 часа
"Левски" - Берое 0:0
12 август 2013 г. (понеделник), 18:00 часа
Локо (Сф) - Черноморец 2:1

5 кръг
16 август 2013 г. (петък), 18:00 часа

Славия - Локо (Сф) 3:1
17 август 2013 г. (събота), 18:00 часа
Любимец - Пирин (ГД) 1:0
17 август 2013 г. (събота), 19:00 часа
Локо (Пд) - Лудогорец 0:1
17 август 2013 г. (събота), 21:00 часа
ЦСКА - Нефтохимик 4:0
18 август 2013 г. (неделя), 19:00 часа
Черноморец - "Ботев" (Пд) 0:2
18 август 2013 г. (неделя), 21:00 часа
Литекс - "Левски" 1:1
19 август 2013 г. (понеделник), 21:00 часа
Берое - Черно море 0:0

6 кръг
23 август 2013 г. (петък), 21:00 часа
Нефтохимик - Локо (Пд) 1:3
24 август 2013 г. (събота), 18:00 часа
Локо (Сф) - ЦСКА 1:1
Пирин (ГД) - Черноморец 2:3
24 август 2013 г. (събота), 20:00 часа
Лудогорец - Берое 3:0
25 август 2013 г. (неделя), 18:00 часа
"Ботев" (Пд) - Славия 3:2
25 август 2013 г. (неделя), 20:00 часа
"Левски" - Черно море 1:1
26 август 2013 г. (понеделник), 21:00 часа
Литекс - Любимец 2:1

7 кръг
30 август 2013 г. (петък), 21:00 часа
Берое - Нефтохимик 2:0
31 август 2013 г. (събота), 18:00 часа
Славия - Пирин (ГД) 3:0
Черно море - Лудогорец 3:1
31 август 2013 г. (събота), 20:00 часа
Черноморец - Литекс 0:0
1 септември 2013 г. (неделя), 18:00 часа
Любимец - "Левски" 0:2
1 септември 2013 г. (неделя), 20:00 часа
ЦСКА - "Ботев" (Пд) 0:0
2 септември 2013 г. (понеделник), 21:00 часа
Локо (Пд) - Локо (Сф) 3:1

8 кръг
13 септември 2013 г. (петък), 16:15 часа
Пирин (ГД) - ЦСКА 0:1
14 септември 2013 г. (събота), 16:00 часа
"Ботев" (Пд) - Локо (Пд) 2:0
14 септември 2013 г. (събота), 17:00 часа
Любимец - Черноморец 1:2
Нефтохимик - Черно море 0:1
14 септември 2013 г. (събота), 21:00 часа
Литекс - Славия 1:1
15 септември 2013 г. (неделя), 17:00 часа
Локо (Сф) - Берое 1:0
15 септември 2013 г. (неделя), 20:00 часа
"Левски" - Лудогорец 0:2

9 кръг

21 септември 2013 г. (събота), 17:00 часа
Славия - Любимец 1:1
Черно море - Локомотив (София) 2:2
21 септември 2013 г. (събота), 20:00 часа
Черноморец - „Левски“ 1:3
22 септември 2013 г. (неделя), 18:00 часа
Лудогорец - Нефтохимик 4:0
22 септември 2013 г. (неделя), 19:00 часа
Локо (Пд) - Пирин (ГД) 2:0
22 септември 2013 г. (неделя), 21:00 часа
Берое - „Ботев“ (Пловдив) 1:0
23 септември 2013 г. (понеделник), 20:00 часа
ЦСКА - Литекс 1:0

10 кръг
25 септември 2013 г. (сряда), 16:00 часа
„Ботев“ (Пловдив) – Черно море 2:0
25 септември 2013 г. (сряда), 17:00 часа
Локомотив София – Лудогорец 1:2
Пирин (Гоце Делчев) – Берое 1:0
25 септември 2013 г. (сряда), 18:00 часа
„Левски“ - Нефтохимик 6:0
25 септември 2013 г. (сряда), 19:00 часа
Черноморец – Славия 2:2
26 септември 2013 г. (четвъртък), 16:30 часа
Любимец – ЦСКА 0:3
26 септември 2013 г. (четвъртък), 21:00 часа
Литекс – Локомотив (Пловдив) 2:1

11 кръг
28 септември 2013 г. (събота), 15:15 часа
Славия - "Левски" 0:1
28 септември 2013 г. (събота), 20:30 часа
Лудогорец - „Ботев“ (Пловдив) 0:0
29 септември 2013 г. (неделя), 14:00 часа
Локо (Пд) – Любимец 5:0
29 септември 2013 г. (неделя), 17:00 часа
Черно море – Пирин (Гоце Делчев) 2:1
29 септември 2013 г. (неделя), 18:15 часа
ЦСКА – Черноморец 3:0
29 септември 2013 г. (неделя), 19:00 часа
Нефтохимик – Локо (София) 0:2
30 септември 2013 г. (понеделник), 18:00 часа
Берое – Литекс 2:3

12 кръг
4 октомври 2013 г. (петък), 15:00 часа
"Левски" - Локо (Сф) 0:0
5 октомври 2013 г. (събота), 15:15 часа
Славия - ЦСКА 0:1
5 октомври 2013 г. (събота), 16:00 часа
Любимец - Берое 1:2
„Ботев“ (Пловдив) - Нефтохимик 4:0
5 октомври 2013 г. (събота), 18:00 часа
Литекс - Черно море 2:1
6 октомври 2013 г. (неделя), 16:00 часа
Пирин (Гоце Делчев) - Лудогорец 0:3
6 октомври 2013 г. (неделя), 18:00 часа
Черноморец - Локомотив (Пловдив) 0:1

13 кръг
19 октомври 2013 г. (събота), 14:00 часа
Нефтохимик – Пирин (Гоце Делчев) 0:0
19 октомври 2013 г. (събота), 16:00 часа

ЦСКА - "Левски" 3:0
19 oктомври 2013 г. (събота), 18:00 часа
Берое – Черноморец 1:1
20 октомври 2013 г. (неделя), 16:00 часа
Локомотив (Пловдив) – Славия 3:1
Черно море – Любимец 2:0
Локомотив (София) - "Ботев" (Пловдив) 3:2
20 октомври 2013 г. (неделя), 18:00 часа
Лудогорец – Литекс 2:4

14 кръг
25 октомври 2013 г. (петък), 18:00 часа
Берое - Славия 2:1
26 октомври 2013 г. (събота), 15:15 часа
"Левски" - "Ботев" (Пд) 1:0
26 октомври 2013 г. (събота), 18:00 часа
Локо (Пд) - ЦСКА 1:0
27 октомври 2013 г. (неделя), 14:00 часа
Черно море - Черноморец 2:0
27 октомври 2013 г. (неделя), 14:30 часа
Нефтохимик - Литекс 0:2
27 октомври 2013 г. (неделя), 15:00 часа

Локо (Сф) - Пирин (ГД) 2:0
27 октомври 2013 г. (неделя), 18:00 часа
Лудогорец - Любимец 5:1

15 кръг

30 октомври 2013 г. (сряда), 14:00 часа

Пирин (ГД) - "Ботев" (Пд) 1:1
30 октомври 2013 г. (сряда), 15:00 часа
Славия - Черно море 2:0
Любимец - Нефтохимик 1:1
30 октомври 2013 г. (сряда), 16:00 часа
Литекс - Локо (Сф) 4:0
30 октомври 2013 г. (сряда), 18:00 часа
Черноморец - Лудогорец 0:2
31 октомври 2013 г. (четвъртък), 16:00 часа
Локо (Пд) - "Левски" 2:3
31 октомври 2013 г. (четвъртък), 18:00 часа
ЦСКА - Берое 1:0

16 кръг
2 ноември 2013 г. (събота), 14:40 часа
"Ботев" (Пд) - Литекс 2:1
2 ноември 2013 г. (събота), 18:00 часа
Лудогорец - Славия 4:0
3 ноември 2013 г. (неделя), 14:30 часа
Черно море - ЦСКА 2:1
Локо (Сф) - Любимец 1:0
3 ноември 2013 г. (неделя), 16:00 часа
Нефтохимик - Черноморец 1:0
3 ноември 2013 г. (неделя), 16:30 часа
Берое - Локо (Пд) 3:0
3 ноември 2013 г. (неделя), 18:00 часа
"Левски" - Пирин (ГД) 4:1

17 кръг
9 ноември 2013 г. (събота), 14:30 часа
Славия – Нефтохимик 2:0
Литекс – Пирин (Гоце Делчев) 6:2
9 ноември 2013 г. (събота), 15:15 часа
Берое - „Левски“ 1:0
9 ноември 2013 г. (събота), 18:00 часа
Черноморец – Локомотив (София) 2:1
10 ноември 2013 г. (неделя), 14:30 часа
Любимец - „Ботев“ (Пловдив) 1:0
10 ноември 2013 г. (неделя), 17:30 часа
ЦСКА – Лудогорец 0:2
11 ноември 2013 г. (понеделник), 18:00 часа
Локомотив (Пловдив) – Черно морe 1:0
 
18 кръг
22 ноември 2013 г. (петък), 13:30 часа
Локомотив (София) – Славия 0:2
23 ноември 2013 г. (събота), 13:00
Черно море – Бероe 1:1
23 ноември 2013 г. (събота) 14:30 часа
Пирин (Гоце Делчев) – Любимец 5:2
23 ноември 2013 г. (събота), 15:15 часа
„Левски“ - Литекс 4:1
23 ноември 2013 г. (събота), 18:00 часа
Лудогорец – Локомотив (Пловдив) 3:0
24 ноември 2013 г. (неделя), 14:30 часа
„Ботев“ (Пловдив) – Черноморец 6:1
25 ноември 2013 г. (понеделник), 14:30 часа
Нефтохимик – ЦСКА 1:3

19 кръг
30 ноември 2013 г. (събота), 13:00 часа
Черно море - „Лeвски“ 2:1
30 ноември 2013 г. (събота), 14:30 часа
Любимец - Литекс 1:4
30 ноември 2013 г. (събота), 15:15 часа
ЦСКА - Локомотив (София) 5:0
30 ноември 2013 г. (събота), 16:30 часа
Черноморец - Пирин (Гоце Делчев) 5:0
30 ноември 2013 г. (събота), 17:15 часа
Локомотив (Пловдив) - Нефтохимик 2:0
1 декември 2013 г. (неделя), 14:00 часа
Славия - „Ботев“ (Пловдив) 1:2
1 декември 2013 г. (неделя), 16:00 часа
Берое - Лудогорец 0:1

20 кръг
4 декември 2013 г. (сряда), 14:00 часа
Лудогорец – Черно море 1:1
Пирин (Гоце Делчев) – Славия 1:3
Локомотив (София) – Локомотив (Пловдив) 1:2
Нефтохимик – Берое 1:3
4 декември 2013 г. (сряда), 16:00 часа
„Левски“ - Любимец 3:0
4 декември 2013 г. (сряда), 18:00 часа
Литекс – Черноморец 3:1
5 декември 2013 г. (четвъртък), 14:00 часа
„Ботев“ (Пловдив) – ЦСКА 2:1

21 кръг
7 декември 2013 г. (събота), 13:00 часа
Славия – Литекс 1:2
7 декември 2013 г. (събота), 14:00 часа
Черно море - Нефтохимик 2:1
7 декември 2013 г. (събота), 15:15 часа
Лудогорец - „Левски“ 0:1
7 декември 2013 г. (събота), 16:00 часа
Черноморец - Любимец 5:0
7 декември 2013 г. (събота), 17:15 часа
Берое – Локомотив (София) 0:1
8 декември 2013 г. (неделя), 14:00 часа
Локомотив (Пловдив) - „Ботев“ (Пловдив) 0:0
8 декември 2013 г. (неделя), 16:00 часа
ЦСКА – Пирин (Гоце Делчев) 2:0

22 кръг
11 декември 2013 г. (сряда), 14:00 часа
Любимец – Славия 2:2
Пирин (Гоце Делчев) – Локомотив (Пловдив) 0:6
Локомотив (София) – Черно море 0:2
11 декември 2013 г. (сряда), 16:30 часа
Литекс – ЦСКА 0:0
12 декември 2013 г. (четвъртък), 14:00 часа
„Ботев“ (Пловдив) – Берое 0:0
12 декември 2013 г. (четвъртък), 16:00 часа
„Левски“ - Черноморец 2:0
15 февруари 2014 г. (събота), 14:30 часа
Нефтохимик - Лудогорец 0:3

23 кръг
14 декември 2013 г. (събота), 15:15 часа
Локомотив (Пловдив) – Литекс 2:5
14 декември 2013 г. (събота), 17:15 часа
ЦСКА – Любимец 7:0
15 декември 2013 г. (неделя), 14:00 часа
Нефтохимик - „Левски“ 1:6
Берое – Пирин (Гоце Делчев) 2:1
Славия – Черноморец 2:0
15 декември 2013 г. (неделя), 16:30 часа
Лудогорец – Локомотив (София) 4:0
16 декември 2013 г. (понеделник), 14:00 часа
Черно море - „Ботев“ (Пловдив) 1:0

24 кръг
21 февруари 2014 г. (петък), 13:30 часа
Пирин (ГД) - Черно море 1:0
22 февруари 2014 г. (събота), 14:00 часа
Любимец - Локо (Пд) 0:2
Локо (Сф) - Нефтохимик 5:0
22 февруари 2014 г. (събота), 16:15 часа
"Левски" - Славия 2:2
23 февруари 2014 г. (неделя), 14:00 часа
"Ботев" (Пд) - Лудогорец 2:2
23 февруари 2014 г. (неделя), 16:15 часа
Литекс - Берое 3:0
24 февруари 2014 г. (понеделник), 17:30 часа
Черноморец - ЦСКА 1:2

25 кръг

28 февруари 2014 г. (петък), 15:30 часа
Локо (Сф) - "Левски" 1:0
1 март 2014 г. (събота), 14:00 часа
Черно море - Литекс 1:2
1 март 2014 г. (събота), 15:30 часа
Берое - Любимец 5:0
1 март 2014 г. (събота), 16:15 часа
ЦСКА - Славия 3:0
2 март 2014 г. (неделя), 15:30 часа
Нефтохимик - "Ботев" (Пд) 0:1
2 март 2014 г. (неделя), 17:30 часа

Лудогорец - Пирин (ГД) 5:0
3 март 2014 г. (понеделник), 15:30 часа
Локо (Пд) - Черноморец 1:1

26 кръг
8 март 2014 г. (събота), 13:30 часа
"Ботев" (Пд) - Локо (Сф) 4:1
8 март 2014 г. (събота), 16:15 часа
"Левски" - ЦСКА 0:1
9 март 2014 г. (неделя), 15:00 часа
Славия - Локо (Пд) 4:1
9 март 2014 г. (неделя), 15:30 часа
Любимец - Черно море 0:4
Пирин (ГД) - Нефтохимик 3:2
9 март 2014 г. (неделя), 17:15 часа
Черноморец - Берое 1:3
9 март 2014 г. (неделя), 19:30 часа
Литекс - Лудогорец 0:0

------------------------------------------

Ето и програмата за плейофите в първата седмица на "А" група.

27 кръг

Мачовете от първата седмица:
13 март 2014 г. (четвъртък), 17:30 часа
Литекс - Черно море 0:0
15 март 2014 г. (събота), 16:15 часа
ЦСКА - "Левски" 1:0
16 март 2014 г. (неделя), 14:00 часа
"Ботев" (Пд) - Локо (Пд) 2:1
Лудогорец - почива
Мачовете от втората седмица:
14 март 2014 г. (петък), 15:30 часа

Славия - Нефтохимик 5:1
16 март 2014 г. (събота), 15:30 часа
Локо (Сф) - Пирин (ГД) 1:0
16 март 2014 г. (неделя) 17:30 часа
Черноморец - Любимец 5:0
Берое - почива

28 кръг
Мачовете от първата седмица:
22 март 2014 г. (събота), 16:15 часа
"Левски" - "Ботев" (Пловдив) 2:0
23 март 2014 г. (неделя) 15:45 часа
Черно море - ЦСКА 0:0
23 март 2014 г. (неделя) 19:30 часа
Лудогорец - Литекс 3:0
Локо (Пд) - почива
Мачовете от втората седмицa:
21 март 2014 г. (петък), 15:30 часа
Нефтохимик - Локо (Сф) 0:2  
21 март 2014 г. (петък) 18:00 часа

Берое - Славия 1:0
22 март 2014 г. (събота) 15:30 часа
Пирин (ГД) - Черноморец 1:2
Любимец - почива

29 кръг
Мачовете от първата седмица:
26 март 2014 г. (сряда) 15:00 часа
"Ботев" (Пд) - Черно море 1:1
26 март 2014 г. (сряда) 19:30 часа
ЦСКА - Лудогорец 0:1
27 март 2014 г. (четвъртък) 18:00 часа
Локо (Пд) - "Левски" 0:2
Литекс - почива
Мачовете от втората седмицa:
25 март 2014 г. (вторник) 18:00 часа
Черноморец - Нефтохимик 4:0
26 март 2014 г. (сряда), 15:30 часа
Локо (Сф) - Берое 0:0
26 март 2014 г. (сряда) 15:30 часа
Любимец - Пирин (ГД) 1:2
Славия - почива

30 кръг

Мачовете от първата седмица:
29 март 2014 г. (събота) 16:15 часа
Литекс - ЦСКА 0:1
30 март 2014 г. (неделя), 15:45 часа
Черно море - Локо (Пд) 2:0
30 март 2014 г. (неделя), 19:30 часа
Лудогорец - "Ботев" (Пд) 1:1
"Левски" - почива
Мачовете от втората седмица:
30 март 2014 г. (неделя), 17:00 часа
Нефтохимик - Любимец 3:1
30 март 2014 г. (неделя), 19:00 часа
Берое - Черноморец 3:0
31 март 2014 г. (понеделник), 17:00 часа
Славия - Локо (Сф) 2:0
Пирин (ГД) - почива

31 кръг
Мачовете от първата седмица:
5 април 2014 г. (събота), 16:15 часа
Локо (Пд) - Лудогорец 1:1
6 април 2014 г. (неделя), 15:45 часа
"Ботев" (Пд) - Литекс 2:1
6 април 2014 г. (неделя), 19:30 часа

"Левски" - Черно море 1:0
ЦСКА - почива
Мачовете от втората седмица:
5 април 2014 г. (събота), 17:00 часа
Любимец - Берое 0:4
5 април 2014 г. (събота), 17:00 часа
Пирин (ГД) - Нефтохимик 0:0
5 април 2014 г. (събота), 18:00 часа
Черноморец - Славия 2:1
Локо (Сф) - почива

32 кръг
Мачовете от първата седмица:
9 април 2014 г. (сряда), 17:00 часа
Литекс - Локо (Пд) 3:0
9 април 2014 г. (сряда), 19:15 часа
Лудогорец - "Левски" 2:0
10 април 2014 г. (четвъртък), 19:30 часа
ЦСКА - "Ботев" (Пд) 2:0
Черно море - почива
Мачовете от втората седмица:
9 април 2014 г. (сряда), 17:00 часа
Славия - Любимец 4:0
9 април 2014 г. (сряда), 19:00 часа
Берое - Пирин (ГД) 2:1
10 април 2014 г. (четвъртък), 15:00 часа
Локо (Сф) - Черноморец 1:1
Нефтохимик - почива

33 кръг
Мачовете от първата седмица:
12 април 2014 г. (събота), 16:15 часа
"Левски" - Литекс 1:2
13 април 2014 г. (неделя), 15:45 часа
Черно море - Лудогорец 1:1
13 април 2014 г. (неделя), 19:30 часа
Локо (Пд) - ЦСКА 2:0
"Ботев" (Пловдив) - почива
Мачовете от втората седмица:
13 април 2014 г. (неделя), 17:00 часа
Любимец - Локо (Сф) 0:2
Пирин (ГД) - Славия 0:2
Нефтохимик - Берое 1:0
Черноморец - почива

34 кръг
Мачовете от първата седмица:
18 aприл 2014 г. (петък), 15:00 часа
Черно море - Литекс 1:1
19 април 2014 г. (събота), 16:15 часа
Локо (Пд) - "Ботев" (Пд) 0:3 служ. (прекратен при 0:0)
21 април 2014 г. (понеделник), 16:00 часа
"Левски" - ЦСКА 1:3
Лудогорец - почива
Мачовете от втората седмица:
17 април 2014 г. (четвъртък), 17:00 часа
Нефтохимик - Славия 0:3 
Любимец - Черноморец 0:4 
19 април 2014 г. (събота), 17:00 часа
Пирин (ГД) - Локо (Сф) 1:2
Берое - почива

35 кръг
Мачовете от първата седмица:
26 април 2014 г. (събота), 16:15 часа
"Ботев" (Пд) - "Левски" 2:0
27 април 2014 г. (неделя), 17:00 часа
ЦСКА - Черно море 2:0
27 април 2014 г. (неделя), 19:30 часа
Литекс - Лудогорец 0:0
Локо (Пд) - почива
Мачовете от втората седмица:
25 април 2014 г. (петък), 18:00 часа
Славия - Берое 0:1
26 април 2014 г. (събота), 17:00 часа
Локо (Сф) - Нефтохимик 3:0
26 април 2014 г. (събота), 19:00 часа
Черноморец - Пирин (ГД) 4:0
Любимец - почива

36 кръг
Мачовете от първата седмица:
30 април 2014 г. (сряда), 17:15 часа
Черно море - "Ботев" (Пд) 0:1
30 aприл 2014 г. (сряда), 19:15 часа
Лудогорец - ЦСКА 1:0
1 май 2014 г. (четвъртък), 18:00 часа
"Левски" - Локо (Пд) 2:1
Литекс - почива
Мачовете от втората седмица:
30 април 2014 г. (сряда), 17:00 часа
Пирин (ГД) - Любимец 5:0
30 април 2014 г. (сряда), 19:00 часа, ст. "Лазур"
Нефтохимик - Черноморец 2:3
30 април 2014 г. (сряда), 19:00 часа
Берое - Локо (Сф) 1:0
Славия - почива

37 кръг
Мачовете от първата седмица:
3 май 2014 г. (събота), 16:15 часа
"Ботев" (Пд) - Лудогорец 0:0
4 май 2014 г. (неделя), 16:15 часа
Локо (Пд) - Черно море 0:2
4 май 2014 г. (неделя), 19:30 часа
ЦСКА - Литекс 2:0
"Левски" - почива
Мачовете от втората седмица:
3 май 2014 г. (събота), 18:00 часа
Любимец - Нефтохимик 1:2
4 май 2014 г. (неделя), 17:15 часа
Локо (Сф) - Славия 2:0
Черноморец - Берое 0:5
Пирин (ГД) - почива

38 кръг
Мачовете от първата седмица:
7 май 2014 г. (сряда), 18:00 часа
Черно море - "Левски" 1:2
7 май 2014 г. (сряда), 19:30 часа
Лудогорец - Локо (Пд) 1:0
8 май 2014 г. (четвъртък), 19:30 часа
Литекс - "Ботев" (Пд) 3:0
ЦСКА - почива
Мачовете от втората седмица:
7 май 2014 г. (сряда), 18:00 часа
Нефтохимик - Пирин (ГД) 2:1
7 май 2014 г. (сряда), 19:00 часа
Берое - Любимец 4:1
8 май 2014 г. (четвъртък), 17:30 часа
Славия - Черноморец 1:0
Локо (Сф) - почива

39 кръг
Мачовете от първата седмица:
11 май 2014 г. (неделя), 15:30 часа
"Ботев" (Пд) - ЦСКА 0:0
Локо (Пд) - Литекс 0:5
11 май 2014 г. (неделя), 19:30 часа
"Левски" - Лудогорец 2:3
Черно море - почива
Мачовете от втората седмица:
12 май 2014 г. (понеделник), 18:00 часа
Пирин (ГД) - Берое 1:2
Любимец - Славия 1:2
Черноморец - Локо (Сф) 1:2
Нефтохимик - почива

40 кръг
Мачовете от първата седмица:
17 май 2014 г. (събота), 15:30 часа
ЦСКА - Локо (Пд) 1:1
Литекс - "Левски" 0:1
18 май 2014 г. (неделя), 19:30 часа

Лудогорец - Черно море 3:1
"Ботев" (Пд) - почива
Мачовете от втората седмица:
17 май 2014 г. (събота), 18:00 часа
Славия - Пирин (ГД) 2:0
Берое - Нефтохимик 3:0
18 май 2014 г. (неделя), 18:00 часа
Локо (Сф) - Любимец 1:2
Черноморец - почива

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ ПРИ ГОЛМАЙСТОРИТЕ
2_8.jpg
 

"А" група, сезон 2012/13 - резултати, класиране и листа на голмайсторите
Добави в Facebook



5 коментара

Напиши коментар