Любимец и Славия завършиха 2:2 в интересен мач за първенство. Любопитното е, че зрителите на стадиона станаха свидетели на бърза размяна на голове, което предизвика доста подозрения...

Антон Огнянов откри резултата още в 6-ата минута, след като се възползва от недоразумение в защитата на "белите". Само 60 секунди по-късно обаче "белите" изравниха. Най-съобразителен от тях беше Костадин Велков, който с плътен удар направи 1:1.

До края на полувремето нови голове на паднаха. Липсваха и положения пред двете врати. Втората част отново започна в приспивно темпо, но отново в рамките на няколко минути двата тима изригнаха.

Този път Славия излезе напред, след като Чавдар Янков превърна отсъдената дузпа в гол - 1:2. След това обаче Иван Вълчанов възстанови отново равенството с плътен шут.

ЛЮБИМЕЦ - СЛАВИЯ 2:2
1:0 Антон Огнянов (6), 1:1 Костадин Велков (7), 1:2 Чавдар Янков (55-дузпа), 2:2 Иван Вълчанов (57)