Берое победи Локо (Сф) с 1:0 в мач от 36-ия кръг на "А" група. Преди почивката интересни ситуации почти липсваха.  Домакините започнаха по-силно и в 10-ата минута Атанас Зехиров центрира остро в наказателното поле, където Георги Костадинов не игра с топката, предоставяйки я за Самир Аясс. Ударът на халфа от границата на малкия пеналт премина над целта.

Отново Аясс малко по-късно не се възползва от подобно положение, станало след бърза контраатака. През второто полувреме играта беше малко по-добра. Решителният момент настъпи в 58-ата минута, когато Берое получи дузпа. Елиаш да Силва бе фаулиран в наказателното поле и главният арбитър посочи бялата точка. Георги Андонов реализира дузпата за 1:0. Домакините доиграха срещата с 10 души, след като в 64-ата минута Иво Иванов беше изгонен за втори жълт картон. Въпреки численото си надмощие гостите така и не успяха да се доберат дори до точката.

Берое - Локо (Сф) 1:0
1:0 Георги Андонов (59-дузпа)

Двубоят по минути с БЛИЦ

45+1 - Край на първото полувреме.
-----------------------

58 - Дузпа за Берое! Елиаш да Силва е фаулиран в наказателното поле и главният арбитър посочи бялата точка.
64 - Домакините остават с човек по-малко на терена. Втори жълт и съответно червен картон получава Иво Иванов.
90+4 - Край на мача. Берое победи Локо (Сф) с 1:0.

БЕРОЕ
: 12. Иван Караджов, 18. Атанас Зехиров, 6. Иво Иванов, 3. Владимир Зафиров, 28. Веселин Пенев, 70. Георги Костадинов, 27. Игор Джоман (60-30.Жуниор Мапуку), 13. Николай Чипев (28-17.Салим Керкар), 21. Елиаш, 8. Самир Аясс (87-15. Георги Динков), 7. Георги Андонов
Резерви: 22. Благой Макенджиев, 19. Пламен Тенев, 14. Игнат Дишлиев, 92. Стефан Спировски
Треньор: Петър Хубчев

Локомотив (Сф):
1. Божидар Митрев, 24. Илиян Гаров, 5. Марко Ранджелович, 6. Александър Бранеков, 16. Камен Хаджиев, 33. Том, 94. Азрак-Ясин Махамат, 7. Искрен Писаров (37-26. Иво Иванов), 28. Маркиньос, 9. Даниел Генов (84-47.Раул Нгадира), 14. Димитър Илиев
Резерви: 13. Кристиян Кацарев, 3. Люк-Кристофър Матютю, 19. Димитър Велковски, 21. Даниел Гаджев, 88. Петър Димитров
Треньор: Димитър Васев