Агенция БЛИЦ отново предоставя на верните си читатели подробна информация за зимната подготовка на отборите от Първа лига.

В таблицата ще видите всички дати, на които родните отбори ще изиграят контролите си. Както и подробности за повечето от мачовете.

КЛУБ ПОДГОТОВКА КОНТРОЛИ

ЛУДОГОРЕЦ
Антони Здравков
9 януари - 3 февруари - лагер в Белек (Турция)

15 януари, в Турция, ЛУДОГОРЕЦ - Ботошани (Рум) 1:3
18 януари, в Турция: ЛУДОГОРЕЦ - Хонвед (Унг) 4:2
22 януари, в Турция, 16:30 часа: ЛУДОГОРЕЦ - ЧФР Клуж (Рум) 0:2
25 януари, в Турция: ЛУДОГОРЕЦ - Лехия (Гданск, Пол)
1 февруари, в Турция: ЛУДОГОРЕЦ - Ахмат (Рус)
2 февруари, в Турция: ЛУДОГОРЕЦ - Цървена звезда (Сър)


ЦСКА
Нестор Ел Маестро 
9 януари - първа тренировка
15 - 29 януари - лагер в Испания
 


16 януари, в Испания: ЦСКА - Бохум (Гер) 1:1 
20 януари, в Испания: ЦСКА - Академия Пушкаш (Унг) 1:3
23 януари, в Испания: ЦСКА - Шанхай Шенхуа (Кит)
28 януари, в Испания: ЦСКА - Виктория Пилзен (Чех)
 


ЛЕВСКИ
Георги
ДЕРМЕНДЖИЕВ (нов)
8 януари - първа тренировка
10 януари - 9 февруари - лагер в Агия Напа (Кипър)

19 януари, в Кипър: ЛЕВСКИ - Уфа (Рус) 1:1
25 януари, в Кипър: ЛЕВСКИ - Хенан (Кит)
30 януари, в Кипър: ЛЕВСКИ - Висла (Плоцк, Пол)
2 февруари, в Кипър: ЛЕВСКИ - Урал (Рус)
5 февруари, в Кипър: ЛЕВСКИ - Судува (Литва)
8 февруари, в Кипър: ЛЕВСКИ - Чукарички (Сър)
 



БЕРОЕ
Александър Томаш
7 януари - първа тренировка
17 януари - 1 февруари - лагер в Белек (Турция)

16 януари, в Стара Загора: БЕРОЕ - Ботев (Гълъбово) 4:1
20 януари, в Турция: БЕРОЕ - Астра (Гюргево, Рум) 1:1
22 януари, в Турция, 16:30 часа: БЕРОЕ - Мезьокьовешд-Жори (Унг) 1:1
27 януари, в Турция: БЕРОЕ - Нефтчи (Баку, Азер)
30 януари, в Турция: БЕРОЕ - Заглембе (Пол)


БОТЕВ (Пд)
Николай Киров
7 януари - първа тренировка
24 януари - 4 февруари - лагер в Лара, Анталия (Тур)

23 януари, в Коматево, 14:30 часа: БОТЕВ - Локомотив (Горна Оряховица)
26 януари, в Турция: БОТЕВ - Радник (Сурдулица, Сър)
29 януари, в Турция: БОТЕВ - Пяст Гливице (Пол)
31 януари, в Турция: БОТЕВ - Слован (Либерец, Чех)
2 февруари, в Турция: БОТЕВ - Криля Советов (Рус)
4 февруари, в Турция: БОТЕВ - Шахтьор (Донецк, Укр)
9 февруари, в Коматево: БОТЕВ - Несебър
 

ЧЕРНО МОРЕ
Илиан Илиев 
7 януари - първа тренировка
17 януари - 1 февруари - лагер в Турция


16 януари, във Варна: ЧЕРНО МОРЕ - Черноморец (Балчик) 1:1
22 януари, в Турция, 15:00 часа: ЧЕРНО МОРЕ - Mедж Легница (Пол) 1:1
24 януари, в Турция: ЧЕРНО МОРЕ - Арка Гдиня (Пол)
28 януари, в Турция: ЧЕРНО МОРЕ - Вардар (Скопие, Мак)
30 януари, в Турция: ЧЕРНО МОРЕ - Олександрия (Укр)
6 февруари, във Варна: ЧЕРНО МОРЕ - Дунав
 


ЕТЪР
Красимир Балъков
7 януари - първа тренировка
17 януари - 1 февруари - лагер в Анталия (Турция)

13 януари, в Царева ливада: ЕТЪР - Спартак (Плевен) 3:0
20 януари, в Турция: ЕТЪР - Динамо (Загреб, Хър) 1:1
23 януари, в Турция, 16:30 часа: ЕТЪР - Лех (Познан, Пол)
26 януари, в Турция, 14:30 часа: EТЪР - Висла (Краков, Пол)
30 януари, в Турция: ЕТЪР - Кемниц (Гер) 
8 февруари, във Велико Търново: ЕТЪР - Литекс
 


ЛОКОМОТИВ (Пд)
Бруно Акрапович

8 януари - първа тренировка
25 януари - 9 февруари - лагер в Анталия (Турция)

12 януари, в Пловдив (учебна игра): ЛОКО (Пд) - Локо U19 8:0
16 януари,
в Пловдив: ЛОКО (Пд) - Марица 4:0
20 януари, в Пловдив, 14:30 часа: ЛОКО (Пд) - Локо (ГО) 2:0
24 януари,
в Пловдив, 13:00 часа: ЛОКО (Пд) - Черноморец (Балчик)
28 януари, в Турция: ЛОКО (Пд) - Динамо (Тбилиси, Груз)
1 февруари, в Турция: ЛОКО (Пд) - Беласица (Струмица, Мак)
5 февруари, в Турция: ЛОКО (Пд) - Спартак (Суботица, Сър)
9 февруари, в Турция: ЛОКО (Пд) - Сеница (Слвк)
  

БОТЕВ (Враца)
Сашо Ангелов
8 януари - първа тренировка
22 януари - 2 февруари - лагер в Алания (Турция)

СЛАВИЯ
Златомир Загорчич
9 януари - първа тренировка
15 януари - 5 февруари - лагер в Анталия (Турция)


19 януари, в Турция: СЛАВИЯ - Медж Легница (Пол) 1:2
22 януари, в Турция: СЛАВИЯ - Арка Гдиня (Пол) 0:0
26 януари, в Турция: СЛАВИЯ - Пюник (Ереван, Арм)
30 януари, в Турция: СЛАВИЯ - Университатя (Клуж, Рум)
3 февруари, в Турция: СЛАВИЯ - Ордабаси (Каз)
 


ВИТОША (Бистрица)
Росен Кирилов 
8 януари - първа тренировка
28 януари - 9 февруари - лагер в Анталия (Турция)
 


26 януари: ВИТОША - Марица
30 януари, в Турция: ВИТОША - Шахтьор (Солигорск, Блрс)
1 февруари, в Турция: ВИТОША - Факел (Русия)
4 февруари, в Турция: ВИТОША - Борац (Баня Лука, БиХ)
7 февруари, в Турция: ВИТОША - Фредерика (Дания)


ДУНАВ
Людмил Киров
7 януари - първа тренировка
19 януари - 1 февруари - лагер в Анталия (Турция)

17 януари, в Правец: ДУНАВ - Ботев (Враца) 2:0
22 януари, в Турция: ДУНАВ - Халадаш (Унг) 1:4
24 януари, в Турция: ДУНАВ - Сепси (Рум)
26 януари, в Турция: ДУНАВ - Поханг Стилърс (Корея)
28 януари, в Турция: ДУНАВ - Шинник (Русия)
31 януари, в Турция: ДУНАВ - Химки (Русия)
6 февруари, във Варна: Черно море - ДУНАВ



СЕПТЕМВРИ
Христо Арангелов
7 януари - първа тренировка
17 януари - 8 февруари - лагер в Белек (Турция)

20 януари, в Турция: СЕПТЕМВРИ - Актобе (Каз) 2:2
23 януари, в Турция: СЕПТЕМВРИ - Карпати Лвов (Укр)
25 януари, в Турция: СЕПТЕМВРИ - Олборг (Дан)
31 януари, в Турция: СЕПТЕМВРИ - Ружомберок (Слвк)
3 февруари, в Турция, 11:00 часа: СЕПТЕМВРИ - БАТЕ Борисов (Беларус)
6 февруари, в Турция: СЕПТЕМВРИ - Чихура (Груз)
7 февруари, в Турция: СЕПТЕМВРИ - Иртиш (Каз)
 


ВЕРЕЯ
Oлександър
СЕВИДОВ (нов)
12 януари - първа тренировка
24 януари, в Гълъбово, 14:00 часа: Ботев (Гълъбово) - ВЕРЕЯ