Ювентус направи равенство 0:0 като гост на Удинезе в мач от 21 кръг на италианската Серия "А". Този мач прекъсна серията от пет поредни победи на торинци във всички турнири - три в първенството и две за купата на Италия. Ювентус увеличи серията си на 12 поредни мача в шампионата без загуба. За последно тимът записа поражение на 29 октомври с 0:1 от Дженоа. Последваха 8 победи и 4 равенства.

През първото полувреме Ювентус не застраши кой знае колко домакините. Удинезе имаше две възможности в първите 15 минути, но не успя да открие резултата. В 17-ата минута Карлос Тевес напредна в наказателното поле и стреля, но над вратата. Пет минути по-късно обаче Удинезе имаше нов чудесен шанс, като Сирил Теро се измъкна зад защитата на съперника и стреля, но Буфон бе заел добра позиция и отрази удара му, а при добавката Фернандес прати кълбото над вратата. В 28-ата минута се стигна до най-добрата възможност за "бианконерите" до момента, но тя бе пропиляна от Фернандо Йоренте. Испанецът получи великолепно центриране от корнер, но от близо с глава прати топката над напречната греда.

През второто полувреме Удинезе пръв стигна до голова възможност в 52-ата минута. След центриране от корнер Данило стреля опасно с глава, но Буфон спаси. Пет минути след това дойде ред и Ювентус да напомни за по-добро представяне. Роберто Перейра стреля, но топката се отби от гредата. Към края на мача домакините се прибраха в своята половина и Юве все по-трудно организираше атаките си. В 83-ата минута неостаряващият Ди Натале отправи доста опасен изстрел, но извън целта. Две минути по-късно Тевес направи невероятен пропуск, след като Погба овладя в наказателното поле и върна за аржентинеца, който финтира бранител, но стреля над вратата.

ИТАЛИЯ СЕРИЯ „А“, 21 КРЪГ
31.01.15
19:00 ч.
Дженоа - Фиорентина 1:1
1:0 Чиприан Татарушану (14), 1:1 Гонсало Родригес (54)
31.01.15
21:45 ч.
Рома - Емполи 1:1
0:1 Масимо Макароне (39-дузпа), 1:1 Майкон (57)
01.02.15
13:30 ч.
Сасуоло - Интер 3:1
1:0 Симоне Заза (17), 2:0 Никола Сансон (29), 2:1 Мауро икарди (83), 3:1 Доменико Берарди (90+2)
01.02.15
16:00 ч.
Чезена - Лацио 2:1
1:0 Грегори Дефрел (60), 2:0 Данило Каталди (77 аг), 2:1 Мирослав Клозе (87)
01.02.15
16:00 ч.
Удинезе - Ювентус 0:0

01.02.15
16:00 ч.
Палермо - Верона 2:1
0:1 Панайотис Такицидис (8), 1:1 Пауло Дибала (18), 2:1 Андреа Белоти (79)
01.02.15
16:00 ч.
Торино - Сампдория 5:1
1:0 Фабио Куалиарела (16), 2:0 Фабио Куалиарела (29 д), 3:0 Фабио Куалиарела (65), 4:0 Амаури (75), 4:1 Педро Обианг (77), 5:1 Бруно Перес (90+3)