Интер допусна домакинска издънка. В мач от 20 кръг на Серия „А“ „нерадзурите“ загубиха с 0:1 от Торино. Единственото попадение в мача падна в добавеното време.

Емилиано Морети се разписа в четвъртата минута след края на редовното време при изпълнение на корнер. Топката беше продължена от Макси Лопес, а Морети се оказа непокрит пред вратата на Ханданович и с глава прати топката в мрежата.

Успехът изкачи „биковете“ на 12-о място в класирането с 25 точки. Интер има само точка повече, но заема девето място.

В битка на дъното на класирането Чезена надви Парма с 2:1 като гост, като домакините не вкараха гол. Нико Пулцети откри резултата в 21-ата минута с диагонален удар от наказателното поле.

Четвърт час преди края Емануел Кашоне си вкара автогол при опит да върне топката към вратаря Никола Леали. Гостите все пак стигната до победата, след като Алехандро Родригес се разписа минута преди края.

Чезена остана на предпоследното място в класирането на Серия „А“ с 12 точки, но с три повече от последния Парма. Каляри, който е точно над чертата на изпадащите, е с 19 точки.

ИТАЛИЯ СЕРИЯ „А“, 20 КРЪГ
24.01.15
19:00 ч.
Каляри – Сасуоло 2:1
1:0 Лука Росетини (20), 1:1 Лука Росетини (76-автогол), 2:1 Дуйе Чоп (79)
24.01.15
21:45 ч.
Лацио – Милан 3:1
0:1 Жереми Менес (4), 1:1 Марко Пароло (47), 2:1 Мирослав Клозе (51), 3:1 Марко Пароло (81)
Парма – Чезена 1:2
0:1 Нико Пулцети (21), 1:1 Емануел Кашоне (76-автогол), 1:2 Алехандро Родригес (89)