Криля советов изпусна победата над Локомотив (Москва). Двата тима завършиха 2:2 в мач от 12 кръг на руската Премиер лига, като домакините от Самара изтърваха аванс от два гола.

Сергей Корниленко откри резултата за Криля советов в 18-ата минута с точно изпълнена дузпа, а в 39-ата минута удвои аванса на тима си.

Сенегалският нападател на Локомотив Даме Н'Дойе върна едно попадение веднага след почивката. Това беше петият му гол от началото на сезон. Тарас Михалик изравни в 64-ата минута.

ПРЕДСТОЯЩИ
На 6 октомври (неделя): ЦСКА (Москва) – Динамо (Москва), Спартак (Москва) – Терек, Том – Зенит, Рубин – Анжи, Кубан – Ростов

КЛАСИРАНЕ: 1.ЗЕНИТ 26 т., 2.Локомотив (Москва) 24 т., 3.Спартак (Москва) 23 т., 4.Краснодар 22 т., 5ЦСКА (Москва) 21 т. и др.