Виляреал и Еспаньол направиха равенство 0:0 в мач от 31-ия кръг в Примера дивисион на "Ел Мадригал". Домакините могат много повече да съжаляват, че не взеха трите точки в мача. Реферът отмени две попадения на Виляреал, като и при двете ситуации имаше за какво да се спори. През първото полувреме играч на домакините прати топката във вратата, но арбитърът даде фаул срещу стража. При повторението се видя, че няма фаул срещу вратаря на Еспаньол, който малко преигра и излъга съдията. През втората част домакините претендираха за дузпа, а след това попадение на Марко Рубен беше отменено заради спорна засада. Виляреал остава на 17-а позиция в класирането с 32 точки, докато Еспаньол е 8-и с 41 точки./БЛИЦ

Спортинг (Хихон) – Сарагоса 1:2
0:1 Елдер Пощига (37), 1:1 Себастиен Егурен (49), 1:2 Анхел Лафита (90)
31.03.12
21:00 ч.
Осасуна – Реал (Мадрид) 1:5
0:1 Карим Бензема (7), 0:2 Кристиано Роналдо (37), 0:3 Гонсало Игуаин (40), 1:3 Хуан Модесто - Нино (49), 1:4 Кристиано Роналдо (70), 1:5 Гонсало Игуаин (77)