Уест Бромич и Уигън поделиха по точка след 1:1 в среща от 24-ия кръг на английската Висша лига. Още в 5-ата минута „торбаланите” поведоха на своя „Дъ Хоутърнс” с гол на Питер Одемвинги след асистенция на Джером Томас, но допуснаха пълен обрат още преди почивката. И двете попадения дойдоха от фаулове, отбелязани отлично от Шарл Нзогбия в 20-ата и Бен Уотсън в 43-ата минути.

След паузата с попадението си в 79-ата минута появилият се като резерва Марк-Антоан Фортюн донесе точката на Уест Бромич, засичайки с глава центриране на Джером Томас.

Със спечелената точка Уест Бромич остана на 16-о място с актив от 26 точки, докато Уигън е 18-и с 23 пункта. /БЛИЦ

АНГЛИЯ, ВИСША ЛИГА - 25 КРЪГ

Арсенал - Евертън 2:1
0:1 Саха (24), 1:1 Аршавин (70), 2:1 Косчелни (75)

Съндърланд - Челси 2:4
1:0 Бардсли (3), 1:1 Лампард (15-дузпа), 1:2 Калу (23), 2:2 Ричардсън (27), 2:3 Тери (61), 2:4 Анелка (90+3)

Манчестър Юнайтед - Астън Вила 3:1
1:0 Рууни (1), 2:0 Рууни (45+1), 2:1 Бент (59), 3:1 Видич (63)

Уест Бромич - Уигън 2:2
1:0 Одемвинги (5), 1:1 Нзогбия (20), 1:2 Уотсън (43), 2:2 Фортюн (79)

На 2 февруари (сряда) от 21:45 часа
Бирмингам - Манчестър Сити
Баланс: 131 мача, 48 победи за Бирмингам, 23 равенства, 60 победи за Манчестър Сити

На 2 февруари (сряда) от 22:00 часа