Фрайбург и Херта завършиха при 2:2 в първи мач от четвъртия кръг на Бундеслигата. Оливер Кемпф изведе домакините напред в 30-ата минута, а Рони изравни за Херта шест по-късно. Феликс Клаус даде аванс на Фрайбург в 79-ата минута, а в даденото продължение Нико Шулц получи червен картон за гостите. Това обаче не поречи на Рони да вкара втори гол за Херта в седмата минута на продължението за крайното 2:2. Равенството остави двата тима над зоната на изпадащите с по две точки, но Шалке, Щутгарт и Хамбургер могат да ги пратят на дъното при победи.

ГЕРМАНИЯ БУНДЕСЛИГА, 4 КРЪГ
19.09.14
21:30 ч.
Фрайбург – Херта 2:2
1:0 Оливер Кемпф (30), 1:1 Рони (36), 2:1  Феликс Клаус (79), 2:2 Рони (90+7)
20.09.14
16:30 ч.
Шалке 04 – Айнрахт (Франкфурт)
Баланс: 80 мача, 31 победи за Шалке 04, 21 равенств, 28 победи за Айнтрахт (Франкфурт)
16:30 ч.
Хамбургер – Байерн (Евроспорт 2 България)
19:30 ч.
Майнц – Борусия (Дортмунд) (Евроспорт 2 България)
Баланс: 16 мача, 2 победи за Майнц, 6 равенства, 8 победи за Борусия (Дортмунд)
21.09.14
16:30 ч.
Волфсбург – Байер (Леверкузен) (Евроспорт 2 България)
Баланс: 34 мача, 12 победи за Волфсбург, 5 равенства, 17 победи за Байер (Леверкузен)
21.09.14
18:30 ч.
Кьолн – Борусия (Мьонхенгладбах) (Евроспорт 2 България)
Баланс: 80 мача, 21 победи за Кьолн, 15 равенства, 44 победи за Айнтрахт (Франкфурт)

Заб.: Посочените баланси са само за мачовете между отборите в Бундеслигата.