Киево поднесе изненадата на 2 кръг на Серия „А“, след като спечели с 1:0 гостуването си на Наполи. Домакините доминираха в играта, но вратарят на „летящите магарета“ Франческо Барди беше великолепен. През първото полувреме той спаси дузпа на Гонсало Игуаин. Макси Лопес вкара единствения гол в мача в началото на втората част.

Лацио записа класически успех с 3:0 над новака Чезена. Антонио Кандрева даде аванс на „орлите“ в 19-ата минута, а Марко Пароло удвои в 56-ата. Капитанът Стефано Маури, който се появи в игра като резерва, реализира третото попадение за римляните в последната минута на мача.

Фиорентина напълно доминираше над Дженоа, но направи само нулево равенство като домакин на „грифоните“. Гостите завършиха мача с човек по-малко, след като Факундо Ронкалия получи втори жълт картон 18 минути преди края.

Аталанта се наложи с 2:1 като гост на Каляри, след като взе ранен аванс с гол на Марсело Естигарибиа в 4-ата минута. Ричмънд Боакие удвои в 67-ата, а в края на мача Андреа Косу вкара за домакините от дузпа.

Ювентус - Удинезе 2:0
1:0 Карлос Тевес (8), 2:0 Клаудио Маркизио (75)
14.09.14
13:30 ч.
Сампдория - Торино 2:0
1:0 Маноло Габиадини (34), 2:0 Стефано Окака Чука (79)
14.09.14
16:00 ч.
Каляри - Аталанта 1:2
0:1 Марсело Естигарибиа (4), 0:2 Ричмънд Боакие (67), 1:2 Андреа Косу (85-дузпа)
14.09.14
16:00 ч.
Фиорентина - Дженоа 0:0
14.09.14
16:00 ч.
 Интер – Сасуоло 7:0
1:0 Мауро Икарди (7), 2:0 Матео Ковачич (21), 3:0 Мауро Икарди (30), 4:0 Пабло Освалдо (43), 5:0 Мауро Икарди (53), 6:0 Пабло Освалдо (72), 7:0 Фреди Гуарин (74)