Спартак (Плевен) победи с лекота аутсайдера в Северозападната "В" група Трявна с 5:1.

Любомир Тодоров откри резултата още в 4-ата минута, а в 39-ата Светослав Кръстев покачи на 2:0. В края на полувремето Тодоров от пряк свободен удар направи резултата класически. В 69-ата Стоян Петков вкара четвъртото попадение за Спартак, но пет минути по-късно Андреев от фаул намали на 4:1. В 82-ата минута Даниел Цветков оформи крайния резултат.

След успеха Спартак е на 5-ото място с 45 точки. Лидерът Локомотив (Мездра) има 51, "Ботев" (Луковит) е с 50, а по 49 имат Етър и Локомотив (Горна Оряховица). Трявна е на дъното с 10 точки.