Локомотив (Мездра) се наложи с 4:1 срещу Ком (Берковица) и запази лидерството в Северозападната "В" група.

Оше в 9-ата минута юношата на "Левски" Тодор Чаворски откри за домакините от Мездра, а 7 минути по-късно отново младият нападател вкара за 2:0.

В 59-ата след подаване на Цветанов, Валдемар Стоянов с хубав удар по диагонала вкара за 3:0. В 78-ата гостите успяха да вкарат почетен гол след центриране отляво, вратарят на домакините Матев изпусна топката и Ангелов отблизо вкара. Иван Мишев се разписа за крайното 4:1, а след победата Локомотив (Мездра) остава лидер в Северозападната "В" група с 51 точки, на 1 пред втория "Ботев" (Луковит), който победи с 3:1 "Левски" от град Левски. По 49 имат Етър и Локомотив (Горна Оряховица).

Съставът на Локомотив (Мездра): Христо Матев, Александър Кирилов, Иван Редовски, Явор Янков, Кристиан Кътов, Николай Ганчев, Александър Миков, Тодор Чаворски (75-Иван Мишев), Николай Цветков (83-Петър Василев), Ивайло Цветанов и Валдемар Стоянов (69-Кирил Кръстев).