Тулуза изпусна в края победата у дома срещу Евиан, с който завършиха 1:1 в мача си от 30-ия кръг на френската Лига 1.

Домакините очаквано бяха по-активни и успяха да материализират превъзходството си в началото на второто полувреме, след като в 56-ата минута Уисам Бен Йедер се разписа за 1:0. Постепенно играчите на Ален Казанова намалиха оборотите и в самия край на мача бяха наказани. В 89-ата минута Кларк Нсикулу се разписа за 1:1 и донесе точка на гостите.

След равенството Тулуза остава на осмо място с 43 точки и е на 5 пункта от четвъртото място, даващо право на участие в Лига Европа. Евиан пък взе жизненоважна точка в борбата си за оцеляване и остава на 17-а позиция с 31 точки и на 3 пункта от опасната зона.

Бастия – Реймс 2:0
1:0 Флориан Распентино (9), 2:0 Джани Бруно (42)
Нант – Монпелие 2:1
1:0 Серж Гакпе (3), 2:0 Кофи Джиджи (21), 2:1 Кофи Джиджи (34-авт.)
22.03.14
21:00 ч.
Тулуза – Евиан 1:1
1:0 Уисам Бен Йедер (56), 1:1 Кларк Нсикулу (89)
22.03.14
21:00 ч.
Валансиен – Аячо 2:3
1:0 Абдул Уарис (51), 1:1 Бенджамин Андре (62), 2:1 Абдул Уарис (72-дузпа), 2:2 Иса Бараджи (87), 2:3 Иса Бараджи (90)