Локомотив (Горна Оряховица) продължи победната серия в Северозападната "В" група, като в трети пореден мач успя да вкара 8 гола. Този път "железничарите" разбиха с 8:0 Янтра при гостуването в Габрово.

Още в 8-ата минута Тихомир Кънев откри, малко след това Антоний Балъков удвои с глава след асистенция на Любомир Генчев. Генчев също се разписа в 43-ата минута. Още до почивката тимът от Горна Оряховица вкара нови две попадения чрез Балъков и Кънев. Резултатът 0:5 се запази до 79-ата минута, когато Любомир Генчев се разписа за втори път в мача, а минута преди края оформи и хеттрика си. Така в четвърти пореден двубой големият син на Бончо Генчев се отчете с 3 попадения за Локомотив (Горна Оряховица).

В последната атака на "железничарите" играч на Янтра си вкара автогол и така бе оформен крайният резултат - 0:8.

След изразителния успех Локо (ГО) е на 3-ото място с 27 точки, на 1 зад втория "Ботев" (Луковит) и на 2 от лидера Локомотив (Мездра).