Фулъм и Уест Бромич завършиха 1:1 в мач от 4-ия кръг на английската Висша лига. Димитър Бербатов излезе титуляр за домакините, но не успя да помогне за победата, въпреки че на два пъти вкара гол, но попаденията му бяха отменени заради маркирани засади.

В днешната среща българинът си партнираше в атаката на „котиджърс“ с костариканеца Брайън Руис. Преди две седмици лондончани паднаха с 0:1 при гостуването си на Нюкасъл, като днес надеждата на феновете им беше, че ще бъдат спечелени трите точки срещу Уест Бромич. Това обаче не се случи и Фулъм има едва 4 точки, заемайки 12-ото място във временното класиране. Уест Бромич е на предпоследната 19-а позиция с 2 точки.

В срещата днес на "Крейвън Котидж" в 22-ата минута Стив Сидуел получи отличен пас от Филип Сендерос и простреля стража на гостите Глен Майхил за 1:0.

“Котиджърс” продължиха с бледото си представяне и след почивката, но никой не очакваше да изпуснат трите точки по толкова драматичен начин. Срещу домакините беше отборът, който единствен от Висшата лига, който не бе вкарал гол от началото на сезона. В третата минута на добавеното време Маколи бе оставен непокрит след центриране от корнер и опъна мрежата за крайното 1:1.

АНГЛИЯ
ВИСША ЛИГА, 4 КРЪГ
14.09.13
14:45 ч.
Манчестър Юнайтед – Кристъл Палас 2:0
1:0 Робин ван Перси (45+1-дузпа), 2:0 Уейн Рууни (81)
14.09.13
17:00 ч.
Съндърланд – Арсенал 1:3
0:1 Оливие Жиру (11), Крейг Гарнднър (48-дузпа), 1:2 Арън Рамзи (67), 1:3 Арън Рамзи (76)