Шампионът на Италия Милан е на път да загуби титлата си. “Росонерите” достигнаха само до равенство в домакинския си мач с Болоня – 1:1. Гастон Рамирес откри за гостите в 26-ата минута, а Златан Ибрахимович се възползва от чудесен пас на Урби Емануелсон и изравни резултата в последната минута. Няколко минути преди гола на Ибра Милан остана с 10 души, след като Даниеле Бонера бе изгонен за втори жълт картон.

В момента тимът на Масимилиано Алегри има равни точки на върха с Ювентус, който довечера приема Рома и ще има шанс да се откъсне с три при успех над "вълците". Дори и да загуби обаче "Старата госпожа" ще продължи да бъде лидер, тъй като има предимство в директните двубои с Милан.

ИТАЛИЯ
СЕРИЯ “А”, 34 КРЪГ
21.04.12
19:00 ч.
Парма - Каляри 3:0
1:0 Себастиан Джовинко (24), 2:0 Серджо Флокари (73-дузпа), 3:0 Стефано Окака-Чука (90-дузпа)