Тотнъм не успя да победи Съндърланд в гостуването си на "Стейдиъм ъф Лайт", завършвайки 0:0. Мачът беше от 32-ия кръг на Висшата лига, а след него "шпорите" се изкачиха на 3-ото място във временното класиране с актив от 59 точки, с 1 повече от Арсенал, който утре приема Манчестър Сити на "Емирейтс". "Черните котки" пък са на 8-ата позиция с 42.

В 13-ата минута от Тотнъм изразиха претенции за дузпа, след като топката срещна ръката на Бардсли в наказателното поле след удар с глава на Адебайор. 20-ина минути по-късно и Скот Паркър докосна с ръка топката пред собствената си врата. И в двете ситуации главният съдия Крис Фой си затвори очите, без да показва бялата точка.

Избраниците на Хари Реднап бяха по-активни през почти целия мач, но така и не успяха да отбележат гол във вратата на Съндърланд.

АНГЛИЯ
ВИСША ЛИГА, 32 КРЪГ
06.04.12
18:30 ч.
Суонзи – Нюкасъл 0:2
0:1 Папис Демба Сисе (5), 0:2  Папис Демба Сисе (59)
Сток Сити – Уулвърхемптън (Нова Спорт)
Баланс: 139 мача, 48 победи за Сток Сити, 33 равенства, 58 победи за Уулвърхемптън
Арсенал – Манчестър Сити (Диема)
Баланс: 167 мача, 84 победи за Арсенал, 39 равенства, 44 победи за Манчестър Сити

Заб.: Посочените баланси са само за мачовете между отборите за първенство.