Лудогорец записа четвърта победа по време на лагера си в Белек (Турция). Разградчани се наложиха с 2:0 над бившия отбор на настоящия си треньор Димитър Димитров - Иртиш.

Новото попълнение Якуб Швиерчок откри резултата в 27-ата минута с поредния си гол в контролите, а в 35-ата Върджил Мисиджан удвои. Минути преди края Клаудиу Кешерю пропусна да вкара за 3:0, след като вратарят на Иртиш спаси удара му от дузпа.

Лудогорец има само едно равенство и една загуба на лагера в Турция, а до края му има още един мач - на 3 февруари с руския Арсенал (Тула).

Ludogorets (Bul)ЛУДОГОРЕЦ: 33 Ренан дос Сантос, 8 Лукас Саша, 5 Георги Терзиев, 32 Игор Пластун, 4 Сисиньо,12 Абел Анисе, 10 Густаво Кампаняро, 93 Върджил Мисиджан, 88 Вандерсон, 92 Джоди Лукоки, 70 Якуб Швиерчок