Eтър загуби последната си контрола по време на лагера в Турция. „Болярите“ отстъпиха с 0:3 на втория в словенското първенство Олимпия (Любляна).

Леон Бенко вкара два гола за успеха на тима от столицата на Словения. Той откри резултата в самото начало на второто полувреме и оформи крайния резултат пет минути преди края. Ник Капун също се разписа за успеха на Олимпия.

Стартов състав на Етър: Христо Иванов, Георги Пашов, Венци Василев, Пламен Гълъбов, Димо Атанасов, Георги Сърмов, Чавдар Ивайлов, Аласана Мане, Велко Батрович, Даниел Младенов, Стефан Неделчев
Резерви: Денис Григич, Иван Скерлев, Яни Пехливанов, Душан Младенович, Симеон Иванов, Кольо Станев, Никола Колев, Румен Руменов, Ерик Почански, Иван Вълчанов, Иван Стоянов, Иван Петков