ЦСКА пропусна да победи руския гранд Спартак в контрола в Испания. Мачът завърши при 0:0, а вина за това имат най-вече "армейците", които направиха куп пропуски пред вратата на съперника, за който не игра Ивелин Попов.

ЦСКА се отчете с две греди, ударени от Каранга в първата и 67-ата минута, а Станислав Манолев направи уникален пропуск в 78-ата минута, когато остана непокрит на десетина метра от голлинията, но не успя да уцели топката.

Спартак също имаше възможности за гол, но Промес и Фернандо не успяха да се разпишат.

С днешното равенство ЦСКА продължава да е без загуба в контролите (2 победи и 2 равенства), като следващият мач на "червените" е на 2 февруари срещу Тянжин Теда (Китай).

ЦСКА: 12. Георги Китанов, 11. Станислав Манолев, 5. Николай Бодуров, 23. Александър Дюлгеров, 3. Жеферсон Телес, 16. Раул Лое, 20. Тиаго Родригес, 10. Роланд Алберг, 17. Енрике Рафаел, 19. Кирил Десподов, 9. Фернандо Каранга
Резерви: 30. Витаутас Черниаускас, 1. Слави Петров, 24. Александър Барт, 18. Александър Георгиев, 4. Божидар Чорбаджийски, 2. Стойчо Атанасов, 26. Валентин Антов, 29. Никола Борисов, 15. Кристиян Малинов, 24. Божидар Чуканов, 27. Радослав Живков, 7. Жан Бланко