Играй БЛИЦ ГЕЙМ 4 - ТУК!

Втородивизионният Локомотив (София) надигра с 2:0 Славия в контролна среща, състояла се в "Надежда". Точни за успеха на "железничарите" бяха Даниел Васев и 14-годишният Валентин Николов.

"Белите" доиграха последните 15-ина минути на мача с човек по-малко заради червен картон на Тони Иванов.

Winbet - най-голямо разнообразие от пазари! (18+)

Преди почивката двата отбора имаха по няколко положения, но гол не падна. В 62-ата Дани Васев отбеляза красив гол, давайки преднина на любимия си Локомотив. "Железничарите” пропуснаха няколко добри възможности за второ попадение, което дойде в края на двубоя. Само за 20 минути след влизането си в игра 14-годишният Валентин Николов наказа носителя на Купата на България с точен изстрел от около 20 метра, при който трима футболисти в бяло не успяха да противодействат по най-добрия начин - 2:0.

Двамата треньори Ангел Колев и Златомир Загорчич дадоха шанс за изява на последните си нови попълнения. Защитникът Тейнур Марем и хърватският халф Дени Валентич-Бара, за които БЛИЦ СПОРТ първи информира, че преминават в Славия, дебютираха днес с белия екип.

Новият нападател на Локомотив (София) Страхиня Кърстевски също игра в контролата.