Берое успя да направи пълен обрат и победи с 2:1 елитния украински тим Верес в последната си проверка на турска земя от зимната подготовка.

Украинците откриха резултата в 17-ата минута чрез Денис Кожанов, а Педро Еуженио отбеляза две попадения през втората част и донесе победата за тима на Александър Томаш.

Старозагорци бяха по-добрият отбор през целия мач и се наложиха заслужено над петия в украинската Премиер лига.

Берое - Верес (Ровно) 2:1
0:1 Денис Кожанов (17), 1:1 Педро Еуженио (68), 2:1 Педро Еуженио (73)

Съставът на Берое: 23. Георги Аргилашки – 3. Милен Желев (45′ – 28. Веселин Пенев), 26. Камен Хаджиев (45′ – 6. Иван Иванов), 20. Матеус Леони (45′ – 5. Павел Виданов) – 8. Карлос Охене (45′ – 7. Мартин Райнов), 11. Иван Бандаловски (66′ – 15. Георги Динков), 13. Емин Ахмед (78′- 27. Александър Енев), 16. Марко Адамович (78′- 24. Никола Гавов), 10. Борислав Цонев (46′ – 4. Кохей Като), 14. Педро Еуженио, 9. Мартин Камбуров (46′ – 21. Серджиу Негрут)