Мачът Славия - Лудогорец от 20-ия кръг на Първа лига беше прекратен в 12-ата минута при резултат 0:0. Причината за решението, което съдията Стефан Апостолов взе след консултация с другите длъжностни лица и треньорите, е обилният снеговалеж над София. За кратко време теренът на стадион "Васил Левски" побеля и попречи на нормалното провеждане на двубоя.

За момента не е ясно кога ще се доиграе срещата. Правилникът гласи, че това трябва да се случи 24 часа по-късно - утре отново от 15:00 часа.

Много вероятно е обаче доиграването да бъде отложено за по-късна дата заради влошеното време в София, а и като се има предвид, че в четвъртък на Лудогорец предстои реванш от Лига Европа с ФК Копенхаген в Дания.

Следете с БЛИЦ: Tрансфери и зимна подготовка