Мачът Славия - Лудогорец от 20-ия кръг на Първа лига не успя да се проведе при нормални условия и беше прекратен в 12-ата минута. Причината е снежният ад, разразил се в София малко преди започването на двубоя. За кратко време на Националния стадион "Васил Левски" натрупа обилна снежна покривка, което попречи на футболистите да покажат на какво са способни. Съдията Стефан Апостолов отсъди край на мача в 12-ата минута при резултат 0:0. Той проведе консултация с другите длъжностни лица и щабовете на двата отбора. Единодушно беше взето решението за прекратяване на двубоя.

При това положение срещата трябва да се доиграе 24 часа по-късно. За момента обаче не е ясно дали и утре метеорологичните условия в столицата ще позволят провеждането на мача.

СЛАВИЯ - ЛУДОГОРЕЦ 0:0

Двубоят по минути:
1 - Начало на мача.
6 - Кишада проби отдясно и опита подаване към Кешеру, но защитник на Славия изчисти топката с глава.
11 - Официалните лица обсъждат с ръководителите на двата отбора дали не е по-добре срещата да бъде прекратена заради лошото време.
12 - КРАЙ НА МАЧА! Главният съдия Стефан Апостолов прекрати срещата след консултация с другите длъжности лица и треньорите на двата отбора.
* По правилник срещата трябва да се доиграе след 24 часа - утре отново от 15:00 часа, започвайки от 12-ата минута.

Резултат с изображение за славия
СЛАВИЯ: 1.Георги Петков, 11.Георги Пашов, 4.Андреа Христов, 13.Стефан Велков, 66.Абуд Омар, 22.Владимир Семерджиев, 27.Емил Мартинов, 8.Божидар Васев, 10.Янис Карабельов, 19.Калоян Кръстев, 14.Ивайло Димитров
Резерви: 32.Антониос Стергиакис, 6.Александър Бранеков, 18.Даннил Майков, 33.Китан Василев, 35.Георги Йомов, 73.Иван Минчев, 7.Наско Милев
Треньор: Владимир Иванов

ЛУДОГОРЕЦ: 21.Владислав Стоянов, 27.Козмин Моци, 32.Игор Пластун, 6.Натанаел, 8.Лукас Саша, 18.Светослав Дяков, 10.Густаво Кампаняро, 11.Жуниор Кишада, 28.Клаудиу Кешеру, 88.Вандерсон, 37.Жоао Пауло
Резерви: 33.Ренан дос Сантос, 25.Йордан Минев, 12.Абел Анисе, 19.Александър Василев, 84.Марселиньо, 93.Върджил Мисиджан, 22.Джонатан Кафу
Треньор: Георги Дерменджиев