Локомотив измъкна точка от ЦСКА в Московското дерби на 6 кръг на Премиер лигата, след като двата тима завършиха 1:1. За рефера Юрий Баскаков това бе мач № 200 в руския елит.

Гилерме даде аванс на „армейците” още в 7-ата минута, а Олег Кузмин изравни минута преди края на двубоя. Попадението на Кузмин означаваше, че „железничарите” няма да запишат четвърта загуба от директен конкурент за медалите.

ЦСКА пък изпусна възможността да излезе временно начело на класирането, като се изравни със Спартак (Налчик) и Зенит с по 11 точки. Тимът от Налчик утре гостува на Криля советов./БЛИЦ

РУСИЯ, ПРЕМИЕР ЛИГА, 6 КРЪГ
От 17 април

ПРЕДСТОЯЩИ
На 17 април: Амкар – Рубин, Алания – Сибир

На 18 април: Терек – Динамо, Сатурн – Спартак (Москва), Спартак (Налчик) – Криля советов
На 19 април: Анжи – Ростов

КЛАСИРАНЕ: 1.СПАРТАК (Налчик) 11, 2.ЦСКА (Москва) 11, 3.Зенит 11, 4.Рубин 9, 5.Том 9 и др.