Българският национал Георги Миланов и ЦСКА (Москва) продължават без загуба от началото на сезона в руското първенство. В среща от 10 кръг „армейците“ направиха 1:1 в столичното дерби с Локомотив.

И двата гола паднаха от дузпи в началото на двубоя. Сейду Думбия откри за ЦСКА (Москва) в 16-ата минута с точно изпълнение на 11-метров наказателен удар, отсъден за фаул срещу Панченко.

Пет минути по-късно Байе Умар Ниасе изравни за „железничарите“ от дузпа, след като Коломейцев беше съборен в наказателното поле. В 81-ата минута Локомотив остана с човек по-малко, след като Ведран Чорлука получи втори жълт картон.

Пет минути преди края в игра за ЦСКА (Москва) се появи Георги Миланов. Българският национал замени Георгий Шченников, но не успя да помогне на тима си да се възползва от численото си предимство и да стигне до победа.

ЦСКА (Москва) е лидер в класирането с 26 точки от 10 мача, като няма загуба от началото на сезона. Локомотив е втори с 21, четири повече от третия Зенит.