Лошият старт на сезона за шампиона на Италия Ювентус продължава. "Старата госпожа" записа трети пореден мач без победа, като тази вечер се изложи и срещу смятания за аутсайдер Киево, стигайки трудно до точката - 1:1.

Гостите поведоха в резултата още в 5-ата минута с попадение на Перпарим Хетемай, но за разлика от мачовете с Удинезе (0:1) и Рома (1:2), този път Ювентус се добра поне до равен. В 82-ата минута Хуан Куадрадо нахлу на скорост в наказателното поле на Киево и бе фаулиран за дузпа. Пауло Дибала се нае с отговорността да изпълни наказателния удар и хладнокръвно отбеляза за крайното 1:1.

За домакинството на Киево в състава на Юве се завърна Клаудио Маркизио. Освен това титуляри стартираха и новите попълнения Алекс Сандро и Ернанес, като това бе техен дебют за "бианконерите".