Барселона записа трудна победа с 1:0 над Малага в мач от 2 кръг на Примера дивисион. Единственото попадение в мача беше реализирано от Томас Вермаелен.

Каталунците имаха предимство на терена, но имаха затруднения с преодоляването на вратаря на гостите Идрис Карлос Камени. Ударите към вратата бяха 12:1 в полза на „блаугранас“.

В третата минута Луис Суарес вкара гол, но попадението беше отменено заради фаул. В 26-ата минута Хавиер Масчерано с глава прати топката в гредата.

В началото на второто полувреме Камени на три пъти прояви невероятен рефлекс и спаси удари на Лионел Меси. В 73-ата минута камерунецът пресече центриране на Луис Суарес, но топката попадна в Томас Вермаелен, който от точката на дузпата прати топката във вратата на Малага.

ИСПАНИЯ
ПРИМЕРА ДИВИСИОН, 2 КРЪГ
28.08.15
21:30 ч.
Виляреал - Еспаньол 3:1
0:1 Фелипе Кайседо (6), 1:1 Роберто Солдадо (67), 2:1 Седрик Бакамбу (87), 3:1 Седрик Бакамбу (90)