Ново наказание грози треньора на "Левски" Стойчо Стоев. Наставникът на "сините" беше изгонен в края на първото полувреме на мача с Черно море на стадион "Тича" във Варна.

Стоев побесня, след като бе уцелен с шише с вода след гола на Борислав Цонев в първата минута на продължението преди почивката. Треньорът изрази бурно радостта си, което не остана незабелязано от феновете на домакините зад него.

Четвъртият съдия Станимир Илков се опита да го успокои, но започна бутане. Стоев дори му показа бутилката с вода, след което с удар от въздуха я изрита към терена. Намеси се и главният арбитър Вихрен Манев.

Последва нова серия от бутане, усмивки, крясъци и напрежение. Това в крайна сметка доведе до изгонването на специалиста. За Стоев то е второ, след като бе пратен на трибуните още в първия кръг с "Ботев" (1:1) в Коматево. След него треньорът обясни, че е избутал четвъртия съдия, защото го е държал за ръката.