Ивайло Чочев откри головата си сметка като играч на Палермо. Българинът се разписа за 3:0 в 66-ата минута при успеха с 3:1 над Удинезе в среща от 31-ия кръг на Серия "А".

Чочев изигра седмия си мач като титуляр за Палермо и помогна за първата победа на тима си от шест мача насам.

Българинът вкара с глава от границата на вратарското поле, а малко преди него се разписаха Лазаар (15') и Ригони (21'). Почетният гол за Удинезе бе дело на ветерана Антонио ди Натале в 81-ата минута.

Тимът на Чочев вече е 11-и с 38 точки.

ИТАЛИЯ
СЕРИЯ „А“, 30 КРЪГ
11.04.15
19:00 ч.
Дженоа – Каляри 2:0
1:0 Мбайе Нианг (52), 2:0 Яго Фалке (58)
Верона – Интер 0:3
0:1 Мауро Икарди (11), 0:2 Родриго Паласио (48), 0:3 Вангелис Морас (90+2-автогол)
Аталанта – Сасуоло 2:1
1:0 Герман Денис (42), 1:1 Доменико Берарди (59), 2:1 Герман Денис (63-дузпа)
12.04.15
16:00 ч.
Лацио – Емполи 4:0
1:0 Стефано Маури (4), 2:0 Мирослав Клозе (31), 3:0 Антонио Кандрева (44), 4:0 Фелипе Андерсон (53)
12.04.15
16:00 ч.
Наполи – Фиорентина 3:0
1:0 Дрийс Мертенс (23), 2:0 Марек Хамшик (71), 3:0 Хосе Кайехон (89)
12.04.15
16:00 ч.
Торино – Рома 1:1
0:1 Алесандро Флоренци (57-дузпа), 1:1 Макси Лопес (64)
12.04.15
19:30 ч.
Удинезе – Палермо 1:3
0:1 Лазаар (15), 0:2 Ригони (21), 0:3 Ивайло Чочев (66), 1:3 Антонио ди Натале (81)