Лидерът в Югоизточната "В" група Поморие победи с класическото 3:0 Миньор (Раднево) при подновяването на първенството.

Резултатът откри Деян Лефтеров в 30-ата минута, когато се разписа след центриране на Любомир Божинов. През втората част Антон Иванов вкара 2 гола за домакините.

След успеха Поморие събра 35 точки, вторият Евроколеж има 32 след победата с 1:0 над Марица, а Миньор (Раднево) е трети с 30 точки.

Тунджа (Ямбол) - Розова долина (Казанлък) 0:0
Стара Загора - Загорец (Нова Загора) 0:3 служ.

2.Евроколеж (Пловдив) 16 10 2 4 25:16 32
2.Миньор (Раднево) 16 9 3 4 29:18 30
16.Стара Загора 16 1 1 14 17:50 4

* На 5 август 2014 г. Елхово съобщава, че се отказва от участие в първенството, а само два дни след това същото сториха и от Родопа (Смолян).  На 18 декември 2014 г. Стара Загора се отказва от участие в първенството. Резултатите на тима до този момент се зачитат, а на противниците му през пролетта се присъждат служебни победи с 3:0.