Ювентус и Атлетико (Мадрид) завършиха 0:0 в последния си мач от група "А" на Шампионската лига. Този резултат в Торино устройваше и двата тима, като "бианконерите" завършиха на второ място, а "дюшекчиите" официално спечелиха първата позиция.

През първата част Ювентус повече владееше топката, но трудно стигаше до сериозни голови положения. Атлетико пък разчиташе повече на контраатаки, при една от които още в 7-ата минута Коке пропусна сам срещу вратаря Буфон. В 44-ата минута Раул Гарсия отправи силен шут и отново Буфон показа невероятен рефлекс.

След почивката в 57-ата минута Артуро Видал пробва изстрел от далечна дистанция, но право в тялото на Моя, който успя да се намеси добре и да спаси. В 75-ата минута чилиецът за втори път отправи подобен удар, но и този път стражът на гостите бе на мястото си. До края на мача пропуск за домакините направи и Пол Погба.

Така Атлетико завърши на първото място с 13 точки, докато Юве е втори с 10 точки, като и двата тима продължават към 1/8-финалите.