Оборище (Панагюрище) е зимен първенец в Югозападната "В" група. Тимът постигна убедителна победа с 4:0 над Спортист (Своге) в мач от 15 кръг на шампионата. След успеха тимът воден от треньора Костадин Ангелов е първи с 33 точки, следват Сливнишки герой и Пирин (Гоце Делчев) с по 31, а Миньор е четвърти с 30. Първото полувреме завърши без гол въпреки надмощието на панагюрци. В 55-ата минута Стоян Георгиев откри резултата за 1:0. Осем минути по-късно Георги Нетов удвои след асистенция на Иво Райков. Третото попадение отново бе дело на Стоян Георгиев в 72-ата минута, след като пак защитникът Райков подаде на съотборника си. Влезлият като смяна Чилингиров отбеляза четвъртия гол.

Пирин (Гоце Делчев) не успя да се справи с Вихрен като гост. Юношата на ЦСКА Благой Пасков даде преднина на Пирин, но Вихрен изравни и така попречи на противника да се изравни на върха с Оборище./БЛИЦ

3.Пирин (Гоце Делчев) 15 9 4 2 23:10 31
4.Миньор (Перник) 15 9 3 3 29:14 30
5.Витоша (Бистрица) 15 9 2 4 29:13 29
6.Беласица 15 8 3 4 26:14 27
7.Велбъжд (Кюстендил) 15 6 3 6 24:21 21
8.Струмска слава 15 6 2 7 19:19 20
9.Чепинец (Велинград) 15 5 4 6 18:20 19
10.Балкан (Варвара) 15 6 1 8 25:30 19
11.Вихрен (Сандански) 15 5 3 7 19:23 18
12.Рилски спортист 15 3 5 7 14:22 14