Добруджа прекъсна серията си от две поредни загуби и в мач от 8 кръг на „Б“ група се наложи с 1:0 като гост на Локомотив (Мездра).

В осмата минута домакините можеше да открият резултата, но топката се отби в напречната греда на вратата на Добруджа. Пет минути по-късно гол на Николай Цветков за „железничарите“ беше отменен заради спорна засада.

В 44-ата минута Локомотив претендираше за дузпа, след като топката се удари в ръката на играч на Добруджа в наказателното поле, но съдията Димитър Буров не отсъди 11-метров наказателен удар.

Единственото попадение в срещата падна в 81-ата минута. Симеон Симеонов стреля към вратата на домакините, топката рикошира в крака на Борислав Балджийски и изненада вратаря Ивайло Сайков.