Торино и Интер завършиха 0:0 в мач от 1-ия кръг на италианската Серия "А". Мачът на "Стадио Олимпико" не беше кой знае колко интерес и не задоволи очакванията на тифозите по трибуните. Най-чистото положение за домакините беше в 20-ата минута, когато Марсело Ларондо пропусна дузпа. В последните секунди на двубоя пък новото попълнение на "нерадзурите" Неманя Видич (дошъл от Манчестър Юнайтед) получи директен червен картон. Това беше дебют за сърбина с фланелката на Интер.

Удинезе победи Емполи с 2:0 след блестящо представяне на 36-годишния Тото ди Натале. Ветеранът и идол на местната публика заби и двата гола за успеха. Ди Натале се разписа в 57-ата и 62-ата минута.

Наполи измъкна победата при визитата си на Дженоа с 2:1. Победното попадение заби Джонатан де Гусман в 5-ата минута на добавеното време. Преди това Хосе Койехон откри за гостите още в 3-ата минута, а чилиецът Маурисио Пиниля изравни в 40-ата.

Рома – Фиорентина 2:0
1:0 Раджа Наинголан (28), 2:0 Жервиньо (90+3)
31.08.14
19:00 ч.
Милан – Лацио 3:1
1:0 Кейсуке Хонда (7), 2:0 Съли Мунтари (56), 3:0 Жереми Менез (64), 3:1 Алекс (67-авт.)