Локомотив (Мездра) направи равенство 2:2 при гостуването си на Видима-Раковски в Севлиево. "Железничарите" сгафиха в най-важния момент от сезона по пътя към "Б" група. От грешката се възползва лидерът "Ботев" (Луковит), който победи у дома Бдин Видин с 5:0 и продължава да води в класирането. В Севлиево домакините, които миналия кръг победиха Етър, поведоха с 2:0 след два гола на Добри Петров. Той откри резултата в 24-ата минута и удвои десет по-късно. Гостите натиснаха в началото на втората част и възстановиха равенството. В 48-ата минута резервата Ивайло Цветанов отблизо реализира за 2:1. В 51-ата минута Иван Мишев направи индивидуален рейд и от малък ъгъл изравни за 2:2. Гостите от Мездра продължиха да натискат, но Тодор Чаворски пропусна на два пъти. Домакините доиграха двубоя в заключителните секунди с човек по-малко, след като Казълов получи удар и бе откаран с линейка в болницата. Накрая Видима-Раковски можеше да победи, но след удар на Добрин Петров, Янков изчисти от голлинията.

Гостите имаха претенции към съдията Светослав Стефанов за спестени фаулове и неотсъдени засади. Преди двубоя от Локо (Мездра) негодуваха остро за назначението на рефера, който бе съдия на злополучния мач със Спартак (Плевен) преди две години. Тогава настана масов бой на терена, а най-много удари отнесе именно Стефанов./БЛИЦ