Локомотив (Мездра) оглави класирането в Северозападната "В" група след победа с 4:0 като гост срещу Янтра (Габрово). С два гола се отличи Николай Цветков-Демона, по един добавиха Цветанов и Миков. След успеха Локомотив Мездра вече е на първо място с 48 точки, следван от "Ботев" (Луковит) с 47, Етър 46, колкото има и Локомотив (Горна Оряховица). Още в 35-ата минута Николай Цветков изпълни точно отсъдена дузпа за нарушение срещу него от играч на Янтра. Малко по-късно реферът Георги Давидов не даде втора дузпа за гостите за нов фаул срещу юношата на Литекс. В 60-ата минута Кирилов асистира на Цветанов, който покачи на 2:0. Отново Николай Цветков реализира за 3:0 в 74-ата минута след подаване на Валдемар Стоянов. В 81-ата минута Тодор Чаворски центрира, Ганчев свали топката към Александър Миков, който оформи крайното 4:0.