ЦСКА завърши зимната си подготовка със зрелищна контрола и много голове. "Червените" гостуваха на "Ботев" (Враца), който представи състава си за пролетта пред феновете. Срещата завърши при резултат 3:2 за ЦСКА, като срещата мина през няколко обрата. Головете за тима на Стойчо Младенов бяха дело на Марсиньо, Иван Маркович и Антон Карачанаков. За домакините от Враца се разписаха Цветомир Валериев и Йордан Апостолов.

Младенов пусна като титуляри новото попълнение Браян Ереро, както и каращите проби Нуно Ногейра и Иван Маркович.

Срещата започна двуостро, но след първите 15-ина минути играта се успокои. Постепенно ЦСКА взе инициативата и логично стигна до гол. В 28-ата минута Марсиньо изпълни образцов пряк свободен удар и откри резултата - 0:1. Само 3 минути по-късно обаче Цветомир Валериев показа, че също може като бразилеца и повтори изпълнението му - 1:1.

В началото на второто полувреме "Ботев" (Враца) обърна изцяло резултата в своя полза. Браян Ереро игра с ръка в назателното си поле, а реферът посочи бялата точка. Йордан Апостолов бе безкомпромисен - 2:1.

В рамките само на 2 минути обаче ЦСКА отново излезе напред в резултата. В 57-ата минута Иван Маркович изравни с мощен удар. Още в следващата атака "червените" вече бяха напред в резултата. Ереро проби добре по крилото и намери Антон Карачанаков, а нападателят без проблем направи 3:2 в полза на ЦСКА.

До края на срещата нов гол не падна, въпреки натиска на "червените".

"БОТЕВ" (ВРАЦА) – ЦСКА 2:3
0:1 Марсиньо (28), 1:1 Цветомир Валериев (31), 2:1 Йордан Апостолов (52), 2:2 Иван Маркович (57), 2:3 Антон Карачанаков (59)

Срещата по минути:
28- ГОЛ ЗА ЦСКА! Марсиньо бележи от пряк свободен удар
31- ГОЛ ЗА "БОТЕВ" (ВРАЦА)! Цветомир Валериев изпрати снаряд от пряк свободен удар, който попадна във вратата на Черни за 1:1.

52- ГОЛ ЗА "БОТЕВ"!! Йордан Апостолов вкара дузпа, която бе отсъдена за игра с ръка на Ереро в наказателното поле на ЦСКА