Етър победи с 2:0 Видима-Раковски при гостуването в Севлиево в срещата от 11-ия кръг на Северозападна "В" група.

"Виолетовите" бяха по-добри през целия мач и заслужено взеха трите точки.

Първото попадение във вратата на Видима-Раковски падна секунди преди почивката. В 45-ата минута Димитър Байдаков пое топката отдясно и я гардира за Караиванов, който отправи далечен пас през целия терен наляво за Мартин Николов. Последва прострелно центриране и Ивайло Тодоров отблизо откри резултата – 0:1!

В 68-ата минута Байдаков засече с глава центриране отдясно и фиксира крайното 2:0 за тима на Сашо Ангелов.

След успеха Етър има 23 точки и заема 5-ото място, докато Видима-Раковски е на 10-ата позиция с 15 точки.

Северозападна "В" група - 11 кръг

Видима-Раковски (Севлиево) – Етър (Велико Търново) 0:2
0:1 Ивайло Тодоров (45), 0:2 Димитър Байдаков (68)

Гигант (Белене) – Бдин (Видин) 3:0
1:0 Върбанов (8), 2:0 Кирилов (11), 3:0 Борисов (83)

Спартак (Плевен) – Ком (Берковица) 2:0
1:0 Любомир Тодоров (11), 2:0 Миленов (87)

"Левски" (Левски) – Янтра (Габрово) 2:1

Локомотив (Горна Оряховица) - Павликени 8:1
1:0 Любомир Генчев (5), 1:1 Иванов (17), 2:1 Тихомир Кънев (19), 3:1 Любомир Генчев (23), 4:1 Антоний Балъков (26), 5:1 Любомир Генчев (42), 7:1 Тихомир Кънев (69, 81), 8:1 Явор Генчев (84)

Ситомир (Никопол) – "Ботев" (Козлодуй) 0:0

Локомотив (Мездра) – Трявна
- не е игран, тъй като гостите не се явяват заради повреда в автобуса на път за Мездра.