Селта и Гранада не успяха да се победят и завършиха 1:1 в среща от третия кръг на испанската Примера дивисион.

Тимът от Виго поведе в 29-ата минута, когато привлеченият от Барселона Рафаел Алкантара – Рафиня вкара за 1:0 и взриви трибуните на „Балайдос”. Постепенно обаче домакините отстъпиха инициативата и гостите от Андалусия успяха да изравнят в 62-ата минута, когато Франсиско Медина Луна – Пити бе точен за крайното 1:1.

След равенството Селта е на шесто място с 5 точки, докато Гранада е на девета позиция с 4 пункта.

ИСПАНИЯ
ПРИМЕРА ДИВИСИОН, 3 КРЪГ
31.08.13
00:00 ч.
Алмерия – Елче 2:2
1:0 Сориано (11), 1:1 Еду (32-д.), 2:1 Верза (45+2-д.), 2:2 Ричмънд Боакие (90+5)
31.08.13
00:00 ч.
Райо Валекано – Леванте 1:2
0:1 Рубен Гарсия (26), 1:1 Хоакин Ларивей (79), 1:2 Андреас Иваншиц (90+4)
13:00 ч.
Реал (Мадрид) - Атлетик (Билбао) (Филм + /HD)
Баланс: 164 мача, 83 победи за Реал (Мадрид), 31 равенства, 50 победи за Атлетик (Билбао)
01.09.13
18:00 ч.
Еспаньол - Бетис
Баланс: 94 мача, 36 победи за Еспаньол, 29 равенства, 29 победи за Бетис
01.09.13
20:00 ч.
Реал Сосиедад - Атлетико (Мадрид) (Филм +)
Баланс: 122 мача, 37 победи за Реал Сосиедад, 27 равенства, 58 победи за Атлетико (Мадрид)