Бетис победи у дома Реал Сосиедад с 2:0 в среща от седмия кръг на Примера дивисион и се изкачи до четвъртото място във временното класиране.

Двубоят на „Бенито Виламарин” започна с домакински натиск и в 18-ата минута Хуан Карлос подаде към бразилеца Паулао, който вкара за 1:0. До края на полувремето други голове не паднаха.

След почивката картината на терена не се промени особено, а в 81-ата минута Бенат асистира на Рубен Кастро, който оформи крайното 2:0.

С успеха си Бетис събра 12 точки и вече е четвърти в подреждането, докато отборът от Сан Себастиан е на 11-а позиция с 9 пункта.

ИСПАНИЯ
ПРИМЕРА ДИВИСИОН, 7 КРЪГ
05.10.12
22:30 ч.
Селта - Севиля 2:0
1:0 Яго (60-д.), 2:0 Енрике де Лукас (85)
06.10.12
17:00 ч.
Райо Валекано - Ла Коруня 2:1
1:0 Пити (18), 2:0 Хосе Карлос (29), 2:1 Пици (41-д.)
Валядолид - Еспаньол 1:1
0:1 Верду (70-дузпа), 1:1 Оскар Гонзалес (82)
20:50 ч.
Барселона - Реал (Мадрид) (ТВ+ "Булсатком")
Баланс: 162 мача, 64 победи за Барселона, 30 равенства, 68 победи за Реал (Мадрид)
07.10.12
22:30 ч.
Атлетико (Мадрид) - Малага (Филм+ "Булсатком")
Баланс: 60 мача, 32 победи за Атлетико (М), 15 равенства, 13 победи за Малага

Заб.: Посочените баланси са само за мачовете между отборите в Примера дивисион.

СТАТИСТИКА И КЛАСИРАНЕ - ТУК

Проследете развитието на футболните мачове и случващото се в другите спортове на лайвскора на БЛИЦ - ТУК