Манчестър Сити с лекота победи коравия отбор на Съндърланд с 3:0. "Гражданите" започнаха отлично и още в третата минута излязоха напред в резултата с гол на Александър Коларов. Той се разписа от фаул.

До края на полувремето домакините владееха играта, но така и не стигнаха до ново попадение.

15 минути след почивката "гражданите" стигнаха до нов гол. Давид Силва изведе Коларов по лявото крило, той центрира и Агуеро с мощен удар записва името си сред голмайсторите. В последната минута на редовното време Коларов отново проби отляво, но бе повален на страничната линия на наказателното поле. Зад топката застана Милнър, който вместо да центрира с мощен шут покачи на 3:0.

АНГЛИЯ
ВИСША ЛИГА, 7 КРЪГ
06.10.12
14:45 ч.
Манчестър Сити - Съндърланд 3:0
1:0 Коларов (5), 2:0 Агуеро (60), 3:0 Милнър (89)
Нюкасъл - Манчестър Юнайтед (Диема)
Баланс: 146 мача, 39 победи за Нюкасъл, 37 равенства, 70 победи за Манчестър Юнайтед

Заб.:
Посочените баланси са само за мачовете между отборите за първенство.

СТАТИСТИКА И КЛАСИРАНЕ -
ТУК

Проследете развитието на футболните мачове и случващото се в другите спортове на лайвскора на БЛИЦ - ТУК