Норич изпусна да се наложи над Уест Хям, завършвайки при 0:0 у дома в среща от четвъртия кръг на Висшата лига.

Домакините изпуснаха изключително много положения, като разочарования по лицата се видяха на Саймън Джаксъни, Снодграс, Басонг и Грант Холт и младока Хари Кейн.

Гостите от Лондон също имаха своите възможности. Най-сериозното от тях беше в 13-ата минута. Тогава изстрел на Карлтън Коул беше избит от голлинията. В самото началото на срещата пък Кевин Нолан и Андрю Сърман стреляха опасно към Руди.

В класирането Норич продължава без победа от началото на сезона и е на 13-о място с 3 точки. Уест Хям е пети със 7 точки. Размествания със сигурност ще има, защото предстоят останалите мачове от четвъртия кръг.

Сток Сити – Манчестър Сити
Баланс: 86 мача, 30 победи за Сток Сити, 20 равенства, 36 победи за Манчестър Сити
Баланс: 154 мача, 59 победи за Евертън, 33 равенства, 62 победи за Нюкасъл

Заб.: Посочените баланси са само за мачовете между отборите за първенство.

СТАТИСТИКА И КЛАСИРАНЕ - ТУК

Проследете развитието на футболните мачове и случващото се в другите спортове на лайвскора на БЛИЦ - ТУК