Уулвърхемптън геройски се добра до равенството 2:2 срещу Суонзи в първия мач от програмата на 9-ия кръг във Висшата лига.

До 85-ата минута "вълците" губеха с 0:2 на своя стадион "Молиньо" и по всичко изглеждаше, че ще запишат шестата си поредна загуба. Дани Греъм даде преднина на Суонзи в 24-ата минута, а в 35-ата Джо Алън удвои.

В последните 5 минути обаче избраниците на Мик Макарти сториха чудеса от храброст и в крайна сметка се добраха до равенството. В 85-ата Кевин Дойл намали резултата, а за 2:2 се разписа Джейми О`Хара само минута след това.

Във временното класиране Уулвърхемптън е на 14-ото място с 8 точки, а Суонзи има 9 и заема 11-ата позиция.

АНГЛИЯ
ВИСША ЛИГА, 9 КРЪГ
22.10.11
14:45 ч.
Уулвърхемптън – Суонзи 2:2
0:1 Дани Греъм (24), 0:2 Джо Алън (35), 1:2 Кевин Дойл (85), 2:2 Джейми О`Хара (86)
22.10.11
17:00 ч.
Астън Вила – Уест Бромич (Диема)
Баланс: 134 мача, 63 победи за Астън Вила, 27 равенства, 44 победи за Уест Бромич
15:30 ч.
Манчестър Юнайтед – Манчестър Сити (Диема)
Баланс: 144 мача, 58 победи за Манчестър Юнайтед, 49 равенства, 37 победи за Манчестър Сити