Работник засне плашещо ВИДЕО, след като се е почувствал "неловко" сам на работа в офиса

https://blitz.bg/svyat/rabotnik-zasne-plasheshto-video-sled-kato-se-e-pochuvstval-nelovko-sam-na-rabota-v-ofisa-2_news645171.html Blitz.bg
ml PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/loose.dtd">

Зейн е доработвал смяната си сам в офиса, докато в един момент не се почувствал неловко и неудобно. Това го накарало да сложи огледало на бюрото си, за да наблюдава какво се случва зад него. Огледалото не спирало да пада и той включил предната камера на телефона си и го поставил на неговото място.

На видеото се вижда как Зейн работи на бюрото си. 

Изведнъж, столът зад него се завърта с лице към неговото бюро. 

"Колегите са ми споделяли, че според тях има призраци в офиса, но аз за пръв път ставам свидетел на подобна ситуация", споделя мъжът, цитиран от Daily Star. 

Клипът е гледан повече от 350 хиляди пъти, като е бил качен на 4-ти декември в Twitter.

Коментарите са отправени предимно към Зейн, като повечето от тях гласят, че е странно как запазва самообладание и остава там. 



Превод: БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай