Около 200 американски военни ще останат в Сирия след изтеглянето

https://blitz.bg/svyat/okolo-200-amerikanski-voenni-shte-ostanat-v-siriya-sled-izteglyaneto_news658700.html Blitz.bg
ml PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/loose.dtd">

Американските военни ще запазят около 200 военнослужещи в Сирия, след като се извърши изтеглянето от страната, съобщи Белият дом, пише "Фокус".

„Малка мироопазваща група от около 200 души ще остане в Сирия за определен период от време“, заяви говорителката на Белия дом Сара Сандърс.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай