В окръг Вашита, Арканзас (САЩ), две деца са прекарали цели 4 дни в автомобил, след инцидент. Те са стояли до мъртвата си майка, съобщават световните агенции.
Детективът Натан Грийли споделя, че това е един от най-необичайните му случаи през всичките му вече 11 години в тази сфера. "Това е чудо и трагедия", добавя той.
След като едно от децата опитва да събуди майка си, но без успех, стои 4 дни в близост до колата. След това решава да търси хора, които да му помогнат. Органите на реда са го открили на пътя. Те претърсили квартала и открили автомобила, в който е седяло братчето на детето. Двете деца са били хоспитализиранис дехидратация. Лекарите казват, че децата ще оцелеят.
Оказва се, че починалата майка на двете дечица е била бременна в четвъртата седмица.
Превод и редакция БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.