Американски дипломат се изфука с 30-годишна "Лада" (СНИМКИ)

https://blitz.bg/svyat/amerikanski-diplomat-se-izfuka-s-30-godishna-lada-snimki_news579302.html Blitz.bg

Американският дипломат Браян Тим-Брок, който работи в американското посолство в Естония, е горд собственик на автомобил „ВАЗ 2106” от 1987 година. Това става ясно от съобщение на официалната страница на дипломатическата мисия във Фейсбук.

Младият американец признава, че винаги е искал кола, която да се откроява сред останалите.





„Мисля, че направих добър избор. Аз, за разлика от баща ми, поставям на първо място интересния външен вид, а не качеството”, отбелязва Брок.





От думите му става ясно още, че си е купил руското возило по повод 30-годишния си юбилей.



Освен колата, дипломатът се е обзавел и с шапка, на която на руски език пише „Давай” (Хайде). 
 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай