Компания и правиха Ервé Самб – китара, Реджи Уошингтън – бас китара, контрабас и Сони Трупе – барабани.
Британската група „Мат Бианко” допълни прекрасната музикална вечер. За петнадесетия албум на групата „Gravity” вокалистът Марк Райли е наел и един нов бенд с който се представя на световното си турне, от което Банско е част.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.