Дъщерята на легендата Нина Симон и „Мат Бианко“ омагьосаха Банско с гласовете си (СНИМКИ)

https://blitz.bg/stsena/dashteryata-na-legendata-nina-simon-i-mat-bianko-omagyosaha-bansko-s-glasovete-si-snimki_news619623.html Blitz.bg
За Лиса Симон – дъщерята на легендарната джаз, блус и соул дива Нина Симон - определено може да се каже, че е голямата звезда в тазгодишното издание на Банско Джаз Фест. Певица, за която твърдят, че е по-добра от майка си, изнесе концерта си в града в полите на Пирин снощи и взриви публиката на площада, информира „Булфото“.
 

Компания и правиха Ервé Самб – китара, Реджи Уошингтън – бас китара, контрабас и Сони Трупе – барабани.
 
Британската група „Мат Бианко” допълни прекрасната музикална вечер. За петнадесетия албум на групата „Gravity” вокалистът Марк Райли е наел и един нов бенд с който се представя на световното си турне, от което Банско е част.
 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай